Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit ajándékoznátok ilyen...

Ti mit ajándékoznátok ilyen helyzetben a szeretett Férfinak?

Figyelt kérdés

(Előre szólok, hogy nem szeretnék kioktatást/véleményt a kapcsolatunk "jellege" miatt, hisz nem erről szól a kérdés, de szoros összefüggésben áll vele.)

Szóval van egy Férfi, akit szeretek. Úgymond "szeretői" viszonyban vagyunk (bár nem szeretem ezt a kifejezést). Több, mint másfél éve szeretjük már egymást. Mindkettőnknek van saját családja, egyikünk se akarja felborítani az életét, megbántani a saját, "rendes" párját, viszont egymást is nagyon szeretjük.


Nem tudom mivel lephetném meg karácsony alkalmából. Mikor elkezdődött ez az egész köztünk, egyikünk se gondolta vola, hogy idáig fejlődik ez köztünk.


Ha nem lenne köztünk semmiféle "akadály", természetesen tudnám, mivel lepjem meg. De így nehéz. Olyat szeretnék, amit akár "haza is vihet", úgysem lesz probléma belőle. Én jussak róla eszébe; személyes legyen, de csak Őneki, kivülálló számára teljesen átlagos.

Remélem érthető vagyok.

Így nagyon nehéz.


Amúgy idősebb, sportos férfi. Kissé régi vágású/gondolkodású.Oktató. Vicces, kedves, életvidám. Szeret síelni, biciklizni, rendszeresen fut. Túrázást is nagyon szereti. Nem szereti, ha Ő van a középpontban.

Isteni vele a szex, bevállalós ilyen téren. :-)

Szeret jókat enni, bár főzni nem nagyon tud. Mozit nem szereti, színházba jár.

Ennyi hirtelen róla. Nagyjából el tudjátok képzelni, milyen lehet.


Légyszíves segítsetek!

Mit adhatnék neki így?


2019. dec. 20. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmit ne adj neki, mivel úgyis el kell rejtenie a szerencsétlen sorsú felesége elől. Különben lebukás van és az "jajj de rossz". Holott megérdemelné.
2019. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
86%
Hányok tőletek.
2019. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Oboázd le egy sötét sikátorban... Életvidáman.
2019. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg ajánljatnál neki egy jó váló ügyvédet. Ezzel a kedves feleséget is megajándékozhatod. Megszabadul mindkettőtöktől egy életre és kereshet olyat, aki majd megbecsüli, ha már a férje nem teszi.
2019. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
86%
Egy borítékkal, amely tartalmazza, hogy beadtad a válópert.Ugyanez mehet a férjednek is.
2019. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Komolyan értelmes válaszokra számítottam, nem gonoszakra. :-(
2019. dec. 20. 20:41
 7/18 anonim válasza:
77%
Férjednek mit adsz?
2019. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan mire számítottál? Lehet az asszony otthon pörög a konyhában, hogy szépre varazsolja az ünnepeket, ti meg a háta mögött félre dugtok. Fordítva neked, hogy esne?
2019. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A férjemnek egy élményvezetés kupont adok + 1 üveg Jägert, bár ez nem tudom, mit számít.


És igen, normális válaszokra, tippekre számítottam. Én/mi sem így terveztem/terveztük. Az ünnepekben nem találkozunk, így nem fordulhat elő hogy míg a felesége süt/főz, mi akkor d*gunk a háta mögött.

2019. dec. 20. 20:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
csak utána.. nem mindegy?!
2019. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!