Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mikor rakjam a fa alá az...

Mikor rakjam a fa alá az ajándékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,hogy mikor rakjam az ajikat a karácsony fa alá?

Karácsony előtt? Vagy karácsonykor?

Régebben mindig csak odaadtam az ajikat anyukáméknak ,mert kicsi voltam és nem tudtam hogy csináljam...


2019. dec. 22. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként én akkor raktam ki mikor ők is/hallgattam, mikor csörögnek és mikor elvonultak én is kiraktam/.... Most a gyerekeimnek 24-én éjszaka rakjuk ki 25-e reggelére...és a miénket is, hogy együtt tudjuk bontani másnap reggel, kicsik még a legnagyobb 6 éves, így a varázs muszáj, amit én is imádok:-) ha nagyobbak lesznek, nem tudom, hogy fog alakulni
2019. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy karácsonykor add oda, előbb szerintem ne

1es voltam

2019. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi Szenteste, vacsora után szoktunk ajándékozni. Vacsora előtt titokban a karácsonyfa alá tesszük a becsomagolt ajándékokat, vacsora után valaki csengetni kezd a karácsonyi csengettyűvel és hangosan elkiáltja magát: "Itt a Jézuska!" és megkezdődik az ajándékozás.
2019. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy csinálod, szerintem minden családban más a szokás. :)

Én általában 24-én látogatom meg a családot és reggel amikor megérkezem hozzájuk, akkor odarakom az ajándékokat a fa alá, és ebéd után szoktuk kibontani őket, mivel az estét már otthon töltöm, ezért szenteste nem tudunk ajándékozni. Amíg gyerek voltam és még otthon laktam, addig is valamikor nap közben került oda az ajándék a fa alá, és aztán szenteste bontottuk ki őket. :)

2019. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!