Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valentin-napra szerintetek jó...

Valentin-napra szerintetek jó ötlet fotózást ajándékozni?

Figyelt kérdés
Találtam egy fotóst, aki 15 000 HUF-ért szerintem egész profi képeket készít, ti szívesen kapnátok/adnátok ezt?

2020. jan. 14. 20:57
 1/7 anonim válasza:
100%

Miért ne lenne jó?

Én örülnék neki, a 15 000 forint elég jó ár, hány képet kapsz érte? Ki ez a fotós?

2020. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 kép és 45 perces a fotózás, elküldöm privátban az elérhetőségét.
2020. jan. 14. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:

alapvetően jó ötlet - de csak a megfelelő személynek, akit csak te ismersz, mi nem.


minden ajándék annyira jó, amennyire találkozik a megajándékozott, ízlésével és ő örül neki. mivel nem ismerjük, akinek adni fogod, így nem tudhatjuk, hogy ő örül-e egy ilyen ajándéknak, vagy nem.


ha a fotózásnak örül, akkor még mindig lehet elégedetlen a képekkel, vagy a fotóssal is. 15e Ft 45 percre elég alacsony ár, ami lehet akár nagyon jó fogás is, ha jók lesznek a képek és elégedett lesz velük. de ugyanúgy lehet akár pénzkidobás is, ha a képek nem jók, a fotós stílusa vagy egyéb dolog miatt az élmény nem sül el jól.


persze ugyanez igaz egy étteremre, színházra, vagy bármire. ha pont sikerül melléfogni a választásnál, vagy valamilyen részleten elcsúszik a dolog.

2020. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet, énis elsütöttem már a fotózás kártyát és nagyon örült a csaj, szuper képek lettek és egy közös élmény volt!
2020. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted jó képeket készít. Akkor - tedd meg. Általában mindenki örül egy jó fotósorozatnak.
2020. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Köszi a válaszokat, már le is fixáltuk!. :)
2020. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha esetleg még olvasod ezt a kérdést, nem tudnád elküldeni nekem is a fotós nevét?:) (Ha Pest megyében van)
2020. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!