Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek egy 70 éves nő...

Mit vegyek egy 70 éves nő szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kerek év forduló úgy hogy jobban meg akarjuk ünnepelni.

2020. febr. 10. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Vágyik valamire konkrétan?

Esetleg gyűjt valamit?

2020. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
27%
Szerintem számára ti a család lesztek a legnagyobb ajándék.
2020. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondold át, hogy mi érdekli. Ha főzés, akkor valami konyhai eszköz; ha olvasni szeret könyv; esetleg ha nagyobb értékű valakivel összefogtok, egy wellness hétvége, vagy műszaki cikk.
2020. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
16%
Egy bon bon csokit mondjuk. Nem hiszem, hogy nem szereti, de ha mégse akkor egy szál virágot esetleg.
2020. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
59%
Ja amúgy ez egy kerek szám akkor a torta illik vagy valami süti, ha nem akarjátok túlzásba vinni.
2020. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Saját, egyedi torta készítése, valami frappáns 70-es számot formázó díszítéssel, aminek a tetejére meg elég pár gyertya.
2020. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Amit megeszik vagy/ és megiszik+ virág.
2020. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyan még nem vagyok 70, csak 68, de azért elmondom,hogy én hogyan gondolom.

Gyakorlatilag ebben a korban már mindenkinek megvan mindene és ha valami szükséges, azt az ember szereti a saját ízlése és tapasztalása alapján maga beszerezni, mert rigolyák már vannak bőven. Így pl. számomra nehéz venni ruhaneműt, de valójában azok már nem is nagyon kellenek.

Könyvmoly voltam míg tudtam olvasni, így a lakásom tele könyvekkel, ha valami érdekel már a neten olvasom, mert helyet keresni neki probléma. Amellett ha könyvalakban olvasok valamit, egy oldal után folyik a könnyem és elálmosodom.

Desszerteket, tortákat nem ehetek, mert rossz a cukrom.

Tehát nekem a legszebb ajándék a megemlékezés, ahol együtt a családom. Enni egy jót (már amit ehetek: leves, sült, valami saláta) és utána egy diabetikus desszert, lehet az akár egy pohárkrém is. A lényeg,hogy mindenkim ott legyen, aki a szívemnek kedves. És tényleg semmi más nem kell!

Ha mégis nagyon erőltetnék, akkor egy kollektív ajándékot tudnék elképzelni, nem tárgyak sokaságát.

Aminek én személy szerint örülnék az egy kutyás wellness lenne, mert van egy öreg kutyám, akit nem szeretnék magára hagyni.


De ez én vagyok, minden öreg más, de a lényeg mindnyájunkra igaz, tárgyakra már nincs szükségünk, a család a legfontosabb!

2020. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
79%

Mekkora a keret? Milyen állapotban van a nő? 70 évesen igen nagy a szórás.

Utazás, wellness hétvége?

Nagyim 73 éves testvére pl. most nemrég egy új mobilt kapott. Rettentően örült neki.

2020. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Mi például összefogtunk a szűk családdal, gyerekek, unokák, és mivel pont elromlott a mikrója, megleptük eggyel. (Torta, csokor, közös ebéd.)

Te mint unoka, szerintem nem kell nagy dolgot külön, mert gondolom, a családdal együtt úgyis megünneplitek. Valami apróságot, aminek tudod, hogy örül. Egyik unokájától kapott pont a 70.-re egy szép hűtőmágnest. Ne a gagyi műanyagra gondolj, ez szépen kidolgozott, bronzhatású, a felirat is nagyon szép rajta:

Boldog

70

Születésnapot

Így leírva nem adja át, de nagyon örült neki. Ha mennek a dédunokái, mindig feljebb teszi, hogy ne érjék el, mert a többit állandóan pakolgatják.:) Csak egy tipp, te jobban ismered a nagymamád.

2020. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!