Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tényleg bunkóság másnak adni...

Tényleg bunkóság másnak adni a csokijaimat?

Figyelt kérdés
Most volt nőnap, és a szülinapinapom is, rengeteg csokit kaptam, de fogyózom. Ha nem látok csokit akkor nem kívánom, de ha latom hogy van egy csomó csokim akkor elcsábulok, ezért szép lassan oda adtam őket barátoknak/páromnak. Egyesek szerint ez bunkosag.

2020. márc. 9. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem az. Te kaptad, te rendelkezel felette. Meg az tuti sokkal jobb lenne, ha megrohad a szekrényben.

Na meg megint más kérdés, hogy ha tudom, hogy haverom/családtagom nem eszik valamit (bármilyen okból) nem azt veszem neki ajándékba

2020. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Abban az esetben nem, ha a csokik még nem jártak le, meg nem annak adod, akitöl kaptad!
2020. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne az?
2020. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem. Nekem is van olyan, hogy egy-egy ünnepre annyit kapok, hogy én meg sem tudnám enni mind. Vagy nem lenne jó ötlet :D Akkor inkább odaadom én is másoknak, hogy ne járjak úgy, hogy tartogatom, amíg lejár a szavatossága.
2020. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy jártak le, amint megkaptam, adtam is túl rajta másnap. Nyilván nem annak adom akitől kaptam.
2020. márc. 9. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne bunkóság.

Nálam a kollégák kifejezetten örülnek, ha viszek egy kis el nem fogyott csokit

2020. márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!