Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Házilag lehet valamit csinálni?

Házilag lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Anyukámnak jövő hét közepén van a szülinapja. Szeretnék neki valamit adni. Rendelni nem tudok, mert nincsen pénzem, Apukámtól meg nem tudok kérni. Ezért arra jutottam, hogy saját kezűleg csinálok valamit.

Anyukám 55 lesz, én 16 vagyok,ha ez számít valamit.

Milyen szebb ajándékot tudnék csinálni?



2020. ápr. 24. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mégis akad úgy 350-400 Ft-od, akkor próbáld ki ezt: [link] Tök jó dolgokat tudsz készíteni belőle és nagyon látványosak, szépek. A karácsony ne tévesszen meg, bármilyen alkalomra lehet szép dolgokat készíteni.
2020. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem kell sütőbe tenni, pár nap alatt kiszárad a levegőn is, persze érdemes fordítgatni. Használati tárgyak is készíthetők belőle és mivel a szódabikarbona elnyeli a szagokat, ezért pl. használható hűtőszekrénybe is, de én csináltam porzsák-illatosítót is belőle, úgy hogy belekevertem a massza kis részébe citrom és menta illóolajat.
2020. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jóó!


Köszönöm szépen!

2020. ápr. 24. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Szalvétatechnikával kidíszíteni esetleg valamit, ami van otthon?

[link]

2020. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!