Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő ajándék lenne a barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz a 17. születésnapja, és láttam már mostanában, hogy a régi pénztárcája kezd szétjönni. Emiatt gondoltam veszek neki egy újat, és mellé még gondoltam egy képre, amit én festek vagy egy kedvenc foci csapatos kulcstartóra. 1 éve vagyunk együtt nektek mi a véleményetek? Esetleg ti örülnétek neki? Vagy nem lenne illetlen és hasonló? Esetleg, ha van plusz vagy más ajándék ötletetek szívesen meghallgatom. :)

2020. máj. 30. 19:36
 1/6 anonim válasza:
86%
Szerintem simán jó. :)
2020. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Én is, 2-3 évente pénztárcát szoktam kérni ajándékba a rokonoktól, mert kopó eszköz nagyon. De érdemes jól megnézned, mert sok a gagyi, javaslom valami erősebb varott bőrt (bár nekem egy farmer is sokáig bírta). Illetve ami jobban szokott engem zavarni, hogy sokban nincs apró tartó zseb, bankkártya tartó szinte mindben van, de az apró tartót ki szokták felejteni.
2020. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jó ötlet! Akár kulcs tartó helyett más ilyen is mehet amint rajta a focicsapata. (Pl.: bögre, sál...)
2020. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen jó ötlet.

Hasznos és használni is fogja, nemcsak porfogó lesz a polcon vagy a fiókban. Az ilyeneknek mindenki örül.

Egy szép bőr pénztárca pedig nagyon jól is néz ki, elegáns és hétköznapi is egyszerre. 3-6 ezerért már lehet jó minőségűeket kapni, ennyit egy mindennap nyüstölt dolog meg is ér, mert sokáig bírja.

2020. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit ne felejts el! Illik bele tenni legalább 5 forintot. Anno az öregek azt mondták, hogy üres pénztárcában nem szaporodik a pénz.
2020. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen jó szerintem is! 😊
2020. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!