Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak apukámnak apák napjára?

Mit adjak apukámnak apák napjára?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt az apák napja és eddig csak egy képeslapot készítettem az apukámnak. Tudnátok valami ötletet, hogy mit tudnék még venni/készíteni? Fontos lenne

2020. jún. 17. 14:37
 1/5 anonim válasza:
Hát azért ennél többet kéne tudni apukádról. De egy nívós bor az esetek 99%-ban nem baklövés
2020. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy te hány éves vagy, és mi a keret.
2020. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell nagy dolog, mondjuk azt amit szeret. Én egy minőségibb bort veszek, van olyan aki egy rekesz sörnek örül. Az én fiamtól tavaly egy dupla whopper menüt kaptam és nagyon örültem neki (ez a kedvencem)

Szóval nem kell túlbonyolítani, egyszerűen azt amit szeret

2020. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aminek örülne. A te apád, csak ismered....
2020. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel nekem még nem adnák el a bort az üzletben, meg nem is tudnék olyan minőségűt venni amilyet szeret, ezért nagy kakaótartalmú csokit szoktam neki venni, mert azt nagyon szereti.

Ha esetleg van egy képed egy közös élményetekről, esetleg rakd bele valami szép keretbe(Ha veszel olyat amin nincsen semmi, akkor ki is díszítheted!), ezzel is nagy örömet lehet okozni.

2020. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!