Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vihetnék ajándékba? Olasz...

Mit vihetnék ajándékba? Olasz férfi.

Figyelt kérdés

Szóval januárban megismertem egy olasz férfit (30) Budapesten. Ő kint él Olaszországban, a vírus miatt 2x tudtam eddig kimenni hozzá. Most másik városba költözik. Jövő héten megyek ki. Január óta minden nap beszélünk, eléggé “közel kerültünk egymáshoz”, már amennyire így lehet.


A születésnapja a hónap elején volt, amerikai palacsintából - mert imádja és többször is készített kint nekem - csináltam neki egy kidíszített születésnapi tortát tűzijátékkal :D és csináltam videot róla. Emellett a költözése miatt is szeretnék neki vinni valamit.

Az első 2 alkalommal kisebb rúd Pick szalámit és nagy csomagos túró rudit vittem neki, a kutyájának meg Pedigree rágócsontot és falatkákat.

Sportol egyébként, hetente 6x konditerembe jár, ez nagy közös pontunk, a másik az utazás és a főzés, evés :D Gondoltam, viszek neki házi magyar tésztát, de nem akarok már megint kaját vinni meg csak egy nyomi zacskó tésztát.

Köszönöm a válaszokat.


N/25


2020. jún. 26. 08:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%
Pizzát.
2020. jún. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
:D Egyre jobbak a válaszok :) De az én "culo"-m mindent visz! :))
2020. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!