Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Családon belül húztunk, ésén őt húztam.

68 éves. Dísztárgyak, meg ilyesmi "haszontalan" dolgok kilőve, nincs ideje ilyenekkel foglalkozni. Mindig feltalálja magát, keres valami melót itthon (nyugdíjas). Hobbiból borászkodik, gondoltam valami különleges dugóhúzón, esetleg mondanátok egy olyan helyet, weboldalt, ahol lehet venni ilyet? Szereti a focit, de nem akkora fan. Valami szerszám estleg? Autószerelő, ha ez segít.

Max 4000 ft-om lenne rá.

Tudom, hogy még korai, de nem akartam az utolsó pillanatokra hagyni, meg aztán így több időtök van válaszolni :)



2020. okt. 24. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

a dugóhúzó tetszik, szerintem jó ötlet, persze valami igazán szép, minőségi dolgot vegyél, ne a tescoban :D

ez most lehet hogy nem a kérdésre vlasz, de ennyi infóból, én vennék egy puha, meleg házipapucsot (nálunk legalábbis minden idős ember lába fázós a családban), "megtölteném" a dugóhúzóval, a kedvenc édességével, én a saját apukámnak biztos forraltborfűszerkeveréket tennék még bele, és így kötném be celofánba, egy szép masnival :) (lehet hogy kicsúszok a keretből, bocsi, külföldön élek és nem oylan egyértelmű hogy mit kapsz 4000 forintért)

2020. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak ilyen boros dolgok 🙂

2020. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, sokat segítettek! :D
2020. okt. 24. 21:26
 4/4 anonim válasza:
37%
Szia! Szerintem vegyel neki valamilyen apas dolgot vagy csinalj neki valami kezzel keszitett ajandekot en pl arra gondoltam hogy csinalok neki egy apa oklevelet es veszek mellé neki valamilyen pulcsit👍🏻
2020. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!