Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a mostohaanyámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nincs igazán jó kapcsolatom vele, de valami ajándékot csak illene adni. A tipikus kozmetikum csomag szerintem túl unalmas már. Tavaly kapott bögrét teával, meg kávéval. Sajnos nem tudom mit szeret, és hogy mire lenne szüksége így tanácstalan vagyok. Nem is szeretnék túl sokat költeni rá, mivel tudom hogy ő sem költene rám. Kérlek segítsetek valami frappáns-olcsó ajándékot kitalálni.

Köszönöm🥺💖



2020. nov. 18. 21:00
1 2
 11/15 Csomorkány ***** válasza:
A mozit szereti? Valaki mesélte, hogy van egy jegye az Aréna VIP-páholyába vagy hova. Bármilyen filmre beválthatja, és korlátlanul töltheti magába a pop-kornt. Persze a pontos feltételeknek utána kell nézni, de ezt most én is elsütni tervezem.
2020. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Valmi kézzel készített egyszerű de mutatós darab.
2020. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Könyv
2020. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Valami személyes.
2020. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Csináltass neki egy egyedi bögrét, vagy egy egyedi kulcstartót esetleg.
2020. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!