Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A párom testvére csak a...

Zsóka__ kérdése:

A párom testvére csak a messengeren köszöntött fel a névnapomon, személyesen nem jöttek el. Nemsokára neki lesz a névnapja. Nem tudom, mit tegyek? Ne köszöntsem fel én sem, vagy köszöntsem fel, vigyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés
Valahogy arra hajlok, hogy én felköszöntöm, mert ez én vagyok, ezt szoktam meg. De nem tudom, mit mondjak neki.

2020. dec. 16. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima "Boldog névnapot!"-tal szerintem le lehet ezt rendezni messengeren
2020. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egyet ertek az elozovel. Ez csak nevnap.
2020. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Te legyel jobb, ne messengeren irj ra, hanem irj neki egy koszonto sms-t.
2020. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A névnap nem olyan nagy dolog, hogy személyes megjelenést és ajándékot igényel.

Elég az üzenet, de ha közeli a kapcsolatotok és nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor vegyél neki egy csokit.

2020. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
írj neki egy messenger üzenetet. Nem fog megsértődni
2020. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez fura, amit írtok. A névnap, a születésnap, a karácsony egyformán fontos, és a közvetlen családtagokat köszönteni szoktuk. Így nőttem fel. De valahogy ő sosem mondta ezalatt a három éva alatt, hogy nem kellett volna személyesen felköszönteni ajándékkal, mert ez csak egy névnap.
2020. dec. 27. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj, köszöntsd fel. Csak azt nem értem hogy akkor miért kéred ki más véleményét, ha tudod magadról hogy mit szoktál csinálni
2020. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7/7: Azért, mert valahogy szeretném vele megbeszélni, de nem tudom, mit mondjak neki.
2020. dec. 30. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit kell vele megbeszélni? Hogy máskor köszöntsön fel rendesen? Mert az bunkóság lenne.

Ha akarod írsz neki messengeren, ha akarod fel hívod vagy találkozhatsz is vele

2021. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!