Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Páromnak ing ajándékba személy...

Páromnak ing ajándékba személytelen?

Figyelt kérdés
Nemsokára kezd az új munkahelyén ahol ingbe kell lennie mindennap. Alig van pár ingje és van egy kedvence ami szűkített fazonú. Azt gondoltam veszek neki még ilyen inget. Még kap mellé egy személyes apróságot is. Fél éve vagyunk együtt. Szerintetek ez jó így?

2020. dec. 17. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Igen, nem túl kreatív
2020. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Mármint karácsonyi ajándékként? Háát...inget...ez már majdnem a nyakkendő kategória... De ha csak úgy veszel neki egyet, mert " megláttam és egyből eszembe jutott, hogy milyen jól állna rajtad" teljesen jó!
2020. dec. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem személytelen, de nem ajándék, ha azért veszed, emrt úgyis kell. Lehet egy ing is oké, ha meglátta valakin, tetszett, de nem jut el megvenni, ő sajnálja rá a pénzt, akármi. De így...
2020. dec. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
97%

Szerintem meg nem rossz ötlet. Több értelme van mint valami felesleges kacatot venni.

Én is hasznos dolgokat adok idén a páromnak,bár mi régebb óta vagyunk együtt és tudja mit fog kapni.:D

Aranyos apróságokkal egészítsd ki és jó lesz az.

2020. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kreatívan megoldva egy jó kis ajándék lehet, mivel hasznát fogja venni. Vannak azok a dobozok, melyeknek ha leveszed a tetejét kinyílik. Én ezt így csomagolnám, a doboz oldalára pedig valami édességet ragasztgatnék.
2020. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem az a lényeg, hogy kreatív legyél, hanem hogy szeresd. :)

Jó az ing, főleg, ha tudod, hogy hasznos is lesz, meg tetszeni is fog neki.

2020. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Jobb mint a papucs :)
2020. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos velem van baj, de én az ilyeneknek tudok örülni, én pl mindig olyat ajándékozok ami hasznos, kell, és lehet magának nem venné meg. Tavaly tv t kapott anyukám, és anyósom. Idén új porszívó, de én is kaptam már pl. mosószert ajándékba, és örültem, nem kell megvennem. Tehát aki azt írta, hogy az nem ajándék amit amúgy is megkellene venni, vele ebben nem értek egyet. Pláne ha nem éltek együtt, lehet neki jól jön, hogy kap egy inget amit nem kell megvegyen magának.
2020. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!