Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Megfelelő ajándék csomag ez?...

Megfelelő ajándék csomag ez? Mivel mással lephetném meg a legjobb barátnőmet karácsonykor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk a legjobb barátnőmmel. Ritkán találkozunk. Karácsony előtti vagy utáni napokban viszont szeretnénk visszahozni a régi hangulatunkat.

Tudni kell, hogy egy tőlem 2 évvel fiatalabb, 14 éves visszahúzódó, olvasni imádó lányról van szó. Imád a szobájában lenni, aminek remek hangulata van. Szeret kísérletezni a sminkeléssel, filmezni, sorozatozni a szüleivel...

Nem nagyravágyó, minden apróságnak tud örülni. Ehhez kapcsolódik az, hogy természetesen készülünk egymásnak ajándékkal is.


Amit én akarok neki adni:

-bombon

-karácsonyi zokni (imádja őket)

-illatgyertya

-ledes égősor


Mit tehetnék még emellé? Mindig igyekeztem neki különleges meglepetést adni, de már kifogytam az ötletekből.


A javaslatokat előre is köszönöm!



2020. dec. 18. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy miket szeret csinálni, nem igaz hogy nem jutott eszedbe onnan valami :D Imád olvasni? Könyvet neki! Csak előtte nézd meg milyen stílusú könyveket szeret :)

Ha szeret kísérletezni sminkkel, akkor menj el valamelyik drogériába és találj neki olyan rúzst vagy pirosítót, amit szívesen látnál rajta és szerinted jól állna neki 😊

2020. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a választ!

A könyvet azért szeretném kihagyni, mivel nem tudom, hogy mégis mik vannak meg neki. Rengeteget rendelnek, vagy töltenek le ebookra, emiatt félek, hogy véletlen olyat kapna, ami meg van már neki.


Azt hiszem a délutánban meglátogatom a DM-et és a Rossmant 😊

2020. dec. 18. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Nagyon szívesen:) A szüleitől tudsz kérni segítséget könyv ügyben.

Vagyis nálunk így működik😂

2020. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Jó kis csomag:)

Én még hozzátennék egy stílusos képkeretet,vagy ahogy első mondta is egy könyvet. Ezen kívül jó szerintem

2020. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm szépen a választ!
2020. dec. 18. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kötelező kellék az illatgyertya? :D
2020. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Imádja őket, rengeteg van neki. Mindig mondja, hogy szeretne újakat :)

2020. dec. 18. 17:04
 8/12 anonim válasza:
100%
Akkor viszont a könyvutalvány is opció lehet. De esetleg valami saját készítésű dolog, az mindig a legértékesebb. Vagy esetleg párna valami egyedi mintával akár.
2020. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Könyvutalvány.

Saját készítésű könyvjelző.

Forrócsoki/Karácsonyi tea (szálas)

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ő ehhez még kicsi, de hátha van köztük kedvence: [link]

De akár vehetsz neki valami vackot a kedvenc könyvével kapcsolatban is.

2020. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, mit akartam még írni: könyvszütyő, ha még nincs neki. (Rémesen túlárazottnak tartom őket, pedig hasznos.)
2020. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!