Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nem tudom mi lenne az ideális...

Nem tudom mi lenne az ideális ajándék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5eve vagyok a férjemmel minden évbe ajándékozzuk egymást. Persze nem csak karácsonykor és szülinapok alkalmaval hanem néha csak úgy! Én előre kaptam tőle egy Remington hajvasalot. De én nem tudom mit is vehetnék neki. Nagyon sokszor meg leptem már parfummel pólóval ingel minden féle kis ajándékkal! De arra gondoltam hogy esetleg valami jó cuccot az autóba. Valami kis szettet. De ha valaki tudd valami jó ajándék ötletet ne tartsa magában! Köszönöm. Kellemes ünnepeket előre is! ❤️
2020. dec. 20. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fizesd ki a kocsi fóliázását 😂😂

Ülésfűtés, telefontartó kocsiba, szivargyújtó elosztó, illatosító.

2020. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát persze ki fizetem. Még őt is le foliazom. 😂😂😂

Ezek ki lőve mert minden van

2020. dec. 20. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Termosz amiben vihet kávét reggel. Mellé légmentesen záró uzsonnás doboz, a szendvicsének.


Meleg vizes palack, valami jó meleg borítással.


Valami minőségi whisky, szép vágott pohárszettel.


Valami közösen játszható tàrsas vagy kártyajáték. Pl Azul, Catan, Uno...

2020. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már vettem neki. Autós lábtér világítást. 14 szín variáció van benne. Egy Armani parfüm szettet. Meg egy kabátot mert véletlenül rá öntöttem a hippot. Persze ő ezt nm tudja. 😂
2020. dec. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!