Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit jelent vagy milyen az...

Mit jelent vagy milyen az amikor valaki szekulárisan vagy klerikálisan ünnepel, egy ünnepet?

Figyelt kérdés
Hallottam erről sokat, de soha nem értettem, hogy ez mit jelent és milyen amikor valaki így vagy úgy ünnepel.

2020. dec. 29. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

1: süt-főz, ajándékoz, még akár fát is állít, családot, barátokat fogad

2: emellett elmegy a felekezete szerinti istentiszteletre, megtartja a böjtöt, esetleg családi körben elolvassák a megfelelő bibliai részt

2020. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor én melyiket csináltam, ha mind a kettőt nagyjából megtartottuk, annyi különbséggel, hogy barátokat nem fogadtunk, csak családot, fát állítottunk és ajándékoztunk, meg nem olvastuk el a kapcsolódó bibliai részt, csak misére mentünk és megtartottuk az adventi böjtöt?
2020. dec. 30. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2-at.
2020. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!