Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Felesleges ajándékok eladása?

Felesleges ajándékok eladása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 éves kislányom kapott karácsonyra egy hatalmas póni szettet. Karácsony előtt adományoztuk el a póni és barbi készleteit, mert nem játszik velük. Elég csalódott is volt a kicsi amikor kibontotta. :/ mivel elég drága fel szeretném tenni netre eladni, de félek, hogy a rokon meglátja és megsértődik. Bár ez akkor is fennáll, ha átjön és az ajándék félől kérdez. Ahj de utálom ha megkérdezés nélkül vesznek neki ajándékot, pont ezért. :/
2021. jan. 4. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Jó fogás
2021. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek, hogy meglátják :/ vagy ne is törődjek ezzel?
2021. jan. 4. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
honnan ismernének rád? random felhasználónév árul egy játékot, amit bárki megvehetett újonnan
2021. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jogos a csalódottságotok. Szerintem ne törődj vele, rakd fel eladásra, a rokonnal pedig le kell ülni és meg kell nekik mondani az igazat, ha számon kérik.
2021. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Uhh, mi is jártunk már így. De add el nyugodtan. Rám ramkerdezett a rokon, hogy hol van a babahaz, amit tőle kaptunk (már volt itthon 2 nagyobb babahaz!!) mondtam neki hogy fekvittem a padlasra gondosan becsomagolva, visszük majd át a nagyihoz, hogy ott is legyen játéka. 😉
2021. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha fb-ra teszed fel, be tudod állítani hogy az ismerőseid ne lássák a hirdetésedet, vagy máshova felteszed, vatera, jófogás.
2021. jan. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fent van jófogáson már jelentkeznek is rá :D
2021. jan. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!