Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit kaptatok a családototoktól...

Mit kaptatok a családototoktól a 18. születésnapotokra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kérjek, viszont valami olyasmit szeretnék amelyre örökre tudok emlékezni

2021. jan. 30. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

100ezer forintot.

Összeraktam belőle egy asztali PC-t amit azóta is használok (remélem még jó sokáig kitart).

2021. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Kértem: jogosítvány, utazás, autó.

Kaptam: torta, kulacs.

2021. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Már nem emlékszem,de tortát azt biztos.
2021. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

18 db sorsjegyet XD

Ha megnyertem volna akkor meg saját házat valahol a tengerparton.


(amúgy előtte 1-2 hónappal lett meg a jogsim úgyhogy lényegében azt)

2021. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi pénzt kaptam, de lényegében igazából abban az évben lett meg a jogosítványom (a szülinapom előtt még), és igazából az is elég nagy kiadás, mert ugye a szüleim fizették, szóval én ezt is igazából egy ajándéknak veszem. Oké, most nem konkrétan szülinapi ajándék volt a jogsi, de én alapból anno mondtam is nekik, hogy nem is kell ajándék a szülinapomra, nekem már az öröm, hogy fizetik nekem a jogsit.


Amúgy nem tudom. Az, hogy mit kérj, az sok mindentől függ. Most aki tényleg jogsit akar, és még nincs neki, annak az is jó ajándék lehet. De pl. ha valaki értékeli a drágább órákat, nyakláncokat, stb., akkor az is tökéletes lehet.

2021. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
3-as vagyok:Azt kifelejtettem hogy szeretetet is,nem mintha ha amúgy nem ugyanúgy szeretnének mint azon napon,de valahogy az ember,legalábbis én ilyenkor születésnapomkor azt tapasztalom,mintha még jobban érzékeltetnék ezt a szeretetet velem a szeretteim.És ez számomra a legeslegszebb ajándék mind közül.
2021. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly tavasszal volt a 18. születésnapom. Pénzt kaptam, mert azt mondták, hogy nem tudták, hogy mit vegyenek nekem, így inkább a biztosban maradtak. Ezzel senki se tud mellémenni és arra költhetem, amire csak akarom. Egyébként a mai napig a számlámon szerepel ez a pénzösszeg.
2021. jan. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten pénzt kértem a családtól. Én se tudtam mit kérek akkor (tárgyilag), mivel megvolt mindenem:D Igazából én mindig pénzt kérek, mert félre szoktam rakni és gyűjtök:) Amúgy kb az összes szülinapomra a pénz mellett könyveket kaptam:3
2021. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
OTP gépkocsinyeremény-betétkönyveket, azóta is megvannak. Mivel jogsim addigra már megvolt, csak az autó hiányzott (ami azóta meg is lett, bár nem az OTP-n keresztül).
2021. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami jelképes olcsó dolgot. Már nem is emlékszem.
2021. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!