Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Esküvőre milyen ajándékot...

Esküvőre milyen ajándékot vegyek úgy hogy nem leszek ott?

Figyelt kérdés
Bátyámnak lesz a polgári esküvője, covid miatt nem leszek ott de mégis szeretnék adni nekik valami ajándékot (nem pénzt adni!). Van valami aranyos, kedves ötletetek mit lehetne? Esetleg ami még hasznos is.

2021. márc. 8. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is, csak én a barátnőm esküvőjére nem jutottam el. Nagyon jóban vagyunk, így a pénzt személytelennek gondoltam. Végül egy wellness ajándékcsomagot adtunk nekik egy szállodába, amit a feloldások után korlátlan ideig fel tudnak használni. Nagy volt az öröm :)
2021. márc. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nagycsaládosok és fél éves kisbabával meg több gyerekkel egyszerre ez nem olyan egyszerűen megoldható.
2021. márc. 9. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit én adtam az korlátlanul felhasználható. Ha most nem is, de 1-2 év múlva csak el tudnak picit szabadulni, ennyit minden szülő megérdemel
2021. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!