Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit illene ezesetben adnom az...

Mit illene ezesetben adnom az esküvőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyunk még olyan régóta együtt a párommal, 4 hónapja. Aug végén lesz egy barátjának esküvője, akivel egy házibulin futólag találkoztam bemutatás szintjén de meghívtak engem is az esküvőre, ugye mint a párom kísérőjeként.

Mit illene adnom? Gondolom pénzt. Tudtommal legalább a fogyasztást illik fizetni de ez mennyi lehet? 5-10-el szálljak bele a barátom ajándékába?

(Ő biztos pénzt ad, csak hogy így hogy nem is ismerem annyira a párt, friss a kapcsolatunk nem tudom mennyit illene - hozzátenném még diák vagyok tehát annyira nem vagyok eleresztve.) Kb 10 ezer?

Vagy mit illene adni?


Köszi :)

23L


2021. júl. 20. 18:31
 1/3 anonim válasza:
68%
Vannak màr szép kis dobozok, aminek az egyik oldalán átlátszik a teteje. Arra a felére általában virágokat tesznek, míg a másikfelére ami persze nem látszik pedig pénzt. Viràgüzletek biztosan tudnak ebben segíteni. Ha 10 ezer akkor pld ezresekben beletenni. Plusz valami kedves üzenettel ellátott kártya. :) A virág miatt ez nem fog kijönni 10 ezerből. :) (esetleg mehet virág helyett valami alkoholos ital, vagy akàr csokoládé)
2021. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Párodat is kérdezd meg, de szerintem 10e elég így.
2021. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 10 ezer.
2021. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!