Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a szülinapjára?...

Mit vegyek a szülinapjára? Szokás ennyi idő után ajándékozni, vagy még korai?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja találkozgatok egy sráccal, pár nap múlva szülinapja lesz és szeretném valami aprósággal meglepni. Ugye ennyi idő alatt még nem sikerült teljesen megismerni, így túl személyes dolgot nem tudnék neki adni. Egyáltalán illik ilyenkor adni valamit, ha még csak ismerkedünk és nem vagyunk együtt? Túlzásba nem szeretnék esni nyilván, de szerintem jól esne neki valami apróság, hogy lássa, hogy gondoltam rá 😊 21 évesek vagyunk mindketten, bármilyen ötletet szívesen fogadok.

2021. júl. 21. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van valamilyen hobbija? Sportol esetleg? Van autója? Szokott alkoholizálni? Te tudsz főzni/sütni? Bármilyen kapaszkodó jó lenne, így elég nehéz.
2021. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Focizik és rengeteget olvas, gondolkodtam pl egy könyvön abban a kategóriában amit szeret és egy nagyobb csokoládén plusz egy üveg borban, amit mondjuk aznap este meginnánk közösen. Szerintetek ez jó ötlet lehet, vagy túl egyszerű?
2021. júl. 21. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tökéletes az ötleted. Mi is így jártunk, hogy összejöttünk és rá másfél hónapra szülinapom lett. Barátom csokit, karkötőt és kulcstartót vett. És pont elég volt így. Szóval a te ötleted is pont jó lesz :) Max a csoki húzósabb, hogy milyet szeret - talán egy Merci válogatás a legjobb, ha nem tudod pontosan mit szeret.
2021. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Vegyé neki büdzsé csokit a cba ba 139 forint agciosan
2021. júl. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a három együtt sok. Elég egy üveg bor vagy egy könyv, nem kell ez is, az is.
2021. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!