Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk, ti mivel ajándékoztátok...

Fiúk, ti mivel ajándékoztátok meg a barátnőtöket, az első szülinapján amikor már együtt voltatok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár lány vagyok, de első szülinapomra Merci csokit kaptam (a közepes méret), egy karkötőt és egy páros kulcstartót. (16.évemet töltöttem.) Szerintem tökéletesen elég volt és örültem neki (10 év után is emlékszem rá, bár a kulcstartókat már ő elhagyta én pedig valahova eltettem). Most divat már, hogy a kulcstartót is gravíroztatják, az is jó ötlet szerintem. Én nem vagyok virágpárti(az úgyis kukában köt ki pár nap múlva - pénzkidobás is), inkább csoki, könyv, ékszer és aranyos dísztárgyak (pl a kulcstartó vagy egy díszdoboz csokikkal telirakva...).
2021. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Virág is jó lehet pluszba de inkább cserepes. Pl orchidea
2021. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Egy kulacsot, amit még a megismerkedésünkkor mutattam neki.

Elfelejtettem, hogy beszéltem neki erről (hisz több, mint fél év is eltelt) így nagyon meglepett, hogy emlékezett erre.

2021. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szál vörös rózsát kaptam és a kedvenc csokimat. Nem szerettem volna cserepes virágot. Az jó ajándék az anyósomtól de tiniként friss kapcsolatban nem értékeltem volna nagyon. Bár mindenki más.
2021. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Zoknival és kalapáccsal. És ez nem vicc. Tényleg így volt😆
2021. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%
Nem tudom mennyire számít ez, de anno az exemtől születésnapomra majdnem megkaptam azt a békát ábrázoló ezüstgyűrűt, aminek az egyszerű, olcsó vas változatát istenítettem neki párszor. Végül nem kaptam meg, mert elfelejtette odaadni és közben szét is mentünk. Bár mi már évek óta nagyon jóban voltunk, a kapcsolatban akkor még csak 1-2 hónaposak voltunk.
2021. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
45%
Nem vagyok pedofil,de ha egy éves lenne a barátnőm én egy rugdalózót adnék neki.
2021. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Miután együtt voltunk, már elmúlt az első szülinapja.
2021. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
strasszos anal pluggal :)
2021. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Mi elmentünk egy akciós (meglepi volt egész úton a desztináció) wellnes hosszú hétvégére Gyulára a wellnes hotelba, amely teljes ellátásos reggeli ebéd vacsora volt kettönknek. Annyit mondtam hozzon 2-3 napra ruhát meg egy szexi fürdőrucit ;). Pár hete ismertük még egymást. Csoki nem mert édesség nem játszott nála. Cserepes virág kihalt volna az elég sötét szobájában.
2021. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!