Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adnátok egy olyan párnak...

Mit adnátok egy olyan párnak esküvőre akinek mindenük megvan?

Figyelt kérdés

Barátom bátyjáék szerencsére jól élnek, van otthonuk folyamatosan járják a világot Svájcban élnek. Most házasodnak és ugyan mindent elutasítanak semmit nem kérnek tőlünk csak hogy legyünk ott az esküvőn. De azért szeretnénk valamit adni az öccsével közösen de ötletünk sincs mi lenne az ami személyes megfizethető és nem kacat.

Milyen kis jelképes ajándékot adhatnánk? Vagy tényleg ne adjunk semmit?



2021. aug. 18. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért valami jelképes ajándék jó lenne. Pl fényképalbumban összegyůjtve a család élete, vagy a két házasuló képei albumba gyůjtve gyerekkortól mostanáig.
2021. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan dolog amit nagyon szeretnek? (Édesség, pia, fűszer stb.)
2021. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Születésnapi újság, de az első randijuk dátumával?
2021. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A fotó album azért nem opció mivel fotózás a hobbijuk elég sok helyen járnak rengeteg saját képük van. A baba koritól felépített azért bukta mert a menyasszony nem magyar.

A vőlegény nem túl édes szájú viszont borászattal is foglalkozik úgyhogy könnyen mellé nyúlhatunk ezzel de egy ötletnek jó😃

Az a baj már nagyon rég kint élnek és sok a korkülönbség is köztük így nem igazán ismerjük mit szeret a másik😪

2021. aug. 18. 21:45
 5/12 A kérdező kommentje:

Mármint a völegény és az öccse között nagy a korkülönbség


Gondoltam kerámiára is egyedi tervezésre viszont azt necces lenni kivinni illetve nem tudom, porfogót sem akarunk adni

2021. aug. 18. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami speciálisan magyar, ami Magyarországra emlékezteti őket?
2021. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
A lakáshitelem egy részét.
2021. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Én már inkább az egészet ajánlanám fel baráti gesztusként.🙂

Bocsánat, kedves kérdező, nem akartam viccet csinálni egy komoly kérdésből, de néha nem bírok magammal.

2021. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Karikatúrát? Ha értik a humort. 😁

Viszont szerintem ha valami szép személyeset szeretnél adni; írtad hogy járják a világot;akkor valami idézetet gravíroztatnék egy táblára vagy egy karkötőbe vagy akármibe(ami szerinted tetszhet nekik) ezzel kapcsolatban.

2021. aug. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
89%
Mi a férjem tanújáéktól jelképes ajándékot is kaptunk: 2 Herendi porcelán csészét, amin a beceneveink vannak. Minden évforduló alkalmából elővesszük és abból iszunk egy teát / kvt :)
2021. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!