Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennétek a 19 éves fiú...

Mit vennétek a 19 éves fiú testvéreteknek karácsonyra, aminek mind a ketten hasznát veszitek? 21/L

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy hiába vennénk egymásnak ajándékot a tesómmal, egyikünk sem tudja, hogy mit adjon a másiknak. Ha ugyanabban az értékben veszünk valami személytelent, akkor olyan, mintha ki dobtuk volna a pénzt a nagy semmire. Ezért megegyeztünk, hogy közösen veszünk valami drágábbat, amit együtt tudunk használni, de nekem ötletem sincs, hogy mi lenne az. A játék lenne a legjobb megoldás, de halomban állnak nálunk a társasjátékok, ritkán játszunk velük. Videójátékot nem szeretne. Szóval ezek feleslegesek. Se ital, se édesség nem kell, ezek nem annyira értékesek. Olyat nem akarok, amit csak külön-külön tudnánk használni. Szerintetek?

2021. szept. 17. 12:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Max. 35.000 forintot szánnánk rá.
2021. szept. 17. 12:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha valami közös programot vennétek, valamilyen élményt amire ketten elmentek. Azt a szülői házból való kirepüléskor sem kell kettévágni, hogy ki vigye magával.

Élményrepülés, szélcsatorna, valamilyen vezetés, rengeteg lehetőség van.

2021. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Hú, hát ismerni kellene tesódat.

Vezeték nélküli töltő a telefonhoz?

Hajvasaló? :D

2021. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2. Ahol élünk (kb. egy eldugott kis falucskában, távol mindentől), erre nem igazán van lehetőség, és a tesóm nem is olyan, aki élvezné az ilyesmi dolgokat. Szóval ez az "élmény" nála nagyon nem jönne be. Azért köszönöm!


3. Nem jó. Olyan kell, aminek közösen vesszük hasznát, de ne úgy, hogy csak az egyikünk tudná egyszerre használni. De azt hiszem, a kérdésben mindent leírtam.


Nem kell tipikusan a személyiségéhez valami, de olyan, aminek egy 19 éves fiú örülne, és nem csak egyedül tudja használni.

2021. szept. 17. 17:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, világos, megértem :/

Esetleg egy elektromos darts tábla?

Vagy ha faluban laktok akkor gondolom van kertetek, valamilyen kerti játék? Nem

homokozóra gondolok nyílván… :D de kosárpalánk, vagy valamilyen edző gép?

2021. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Babzsákfotel.
2021. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Most biztos lepontozol, de szerintem ha valakinek ajándékot veszel (és tök mindegy, mire), annak nem elsősorban a te örömödet kell szolgálnia, hanem az övét.

Az én ötleteim: HBO Go, és/vagy Netflix és/vagy Amazon Prime előfizetés, azokat 2 ember simán tudja használni.

Nem számoltam most utána - fáradt vagyok - de szerintem tízezerből mind a három meglehet.

Remek mozipótló a legdurvább koronavírusban is, nem kell hozzá menni sehova, csak számítógép kell hozzá, vagy egy jobb, maibb okostévé. (Tudom, mert nekem pár héttel ezelőttig régebbi okostévém volt, az még csak a Netflixet tudta, most vettem egy vadi újat és abban már van HBO Go is)

2021. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7. Ha az én örömömet akarnám vele szolgálni, akkor már rég le tudtam volna az egészet egy játékkal. Ehelyett töröm a fejemet napok óta, a testvérem igényeit szemelőtt tartva. Közös megegyezés alapján döntöttünk így. Mivel egyikünk sem akarja kidobni a pénzt egy személytelen vagy felesleges kacatra, amit amúgy is megvehetnénk magunknak, ezért fele-fele arányban fizetünk valami drágábbat. És itt az a lényeg, hogy mind a ketten ki tudjuk használni veszekedés nélkül. Ha hiszed, ha nem, nem tudunk egymásnak titokban olyat venni, ami tetszene. Még direkt ő mondta nekem, ha ajándékozást akarok, akkor mondjam meg, mit vegyen, mert nem tudja. Na most akkor innentől kezdve ki az az ember, aki nem problémázik az áron? Bocsánat, de ezt elakartam mondani. Lepontozli nem foglak, csak tisztáztam a dolgot.

Amúgy köszönöm a ötletet, de nekünk ez is felesleges. Amikor valaki videójátékot nem akar, pláne nem fog fizetni a netflixért. Sorozatokat nem néz, jó filmeket meg talál online ingyen. Mondjuk azért én se nagyon fizetnék. Nem szívesen tölteném az egész karácsonyt a TV előtt.

2021. szept. 17. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét dolgot nem írsz róla, ezért nehéz tippet adni. Miért nem utaztok el valahova ketten? Karácsony után például valami szép havas helyre. Sokkal értékesebb, mint holmi tárgyi ajándék.
2021. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor meg legyen az, hogy élményt vegyél. Nem tudom, hol laksz, ahogy azt se tudom, milyen korlátozások lesznek érvényben az ünnepekkor (nekem sem mindegy, mert párom Ausztriában dolgozik, én itthon, Magyarországon, ha feszes határzár lesz, a közös karácsony-újévnek lőttek, mindketten itthon, Magyarországon lettünk oltva (eddig) 2x-esen Pfizerrel.)
2021. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!