Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Másnak is ennyire nehezen...

Másnak is ennyire nehezen megy az ajándékkeresés? Tudom, hogy mit szeretnék venni, csak egyszerűen nem találok olyat, amit én elképzeltem. Pl. szeretnék egy olyan hógömböt, amiben két szerelmes pár van, de csak esküvőset találok.

Figyelt kérdés
Már azon gondolkodom, hogy lehet, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha kicsengetnék 100+ ezret egy Tiffany & Co hógömbért, amiben egy gyűrű van.

2021. szept. 26. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nekem a csetresz nem ajándék, főleg nem 100+ ezerért.
2021. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
97%
Nem tudom hogyan keresel, de beírtam a keresőbe, hogy snowglobe és tucat számra dobálja az olyan gömböket, amit te keresel.
2021. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
95%
jah bocs, lemaradt, hogy azt írtam be SnowGlobe Love.
2021. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy kerestem, de amiket kidob, azok ilyen mesefigurásak, esküvősek.
2021. szept. 26. 23:17
 5/10 anonim válasza:
96%

Nem tudom mennyi idősek vagytok, de próbáld azt ki, hogy magad készítesz ajándékot. Saját kezeddel és a kreativításoddal.

Hidd el, élete egyik legszebb ajándéka lesz és többet fog neki érni, mint az általad említett 100+ ajándék.

2021. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én 29F, ő 22L.

Jól hangzik, javasolták már a környezetemben is, csak most nagyon rákattantam a hógömbre meg az ékszerekre.


Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

2021. szept. 26. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Inkább egy szép arany/ezüst nyakláncot/karkötőt/fülbevalót vegyél, ha ilyen nagy összegekben gondolkodsz, jobban fog örülni...
2021. szept. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Hógömböt is lehet ám kézzel készíteni. :)

Keress rá neten, de egy cuki szép formájú befőttes üveg, egy olyan figura, amit szeretnél bele, belülről beleragasztod (vízálló ragasztóval).

Hó helyett nagyszemű csillámpor, a folyadék az glicerin + desztilált víz (gyógyszertárból kapható), a lehető legjobban színültig töltöd, a rácsavart kupakot ráragasztod, szép masnival eltakarod a ragasztást, éééés ennyi. :)


A legmacerásabb része megtalálni bele a tökéletes figurácskát.

2021. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De olyat is szoktak venni az emberek ajándékba, aminek a másik örül.

A hógömb nálam a toll-bögre-tusfürdő kategória, amikor az ember csak megrendeli az első dolgot, amit az árukeresőn meglát, az ajándékozott pedig könnycseppel a szeme sarkában mosolyog hisztérikusan.

Ezért kell figyelni az ajándékozottra, mit mond, mire vágyik régóta, elejtett utalások, stb. Erőfeszítés.

2021. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"szeretnék egy olyan hógömböt, amiben két szerelmes pár van"

Mi a célod, tudatni akarásod azzal, hogy KÉT szerelmes PÁR legyen a gömbben?

2021. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!