Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Más is utál ajándékozni?

Más is utál ajándékozni?

Figyelt kérdés
Megsértődnél, ha valaki azt mondaná,hogy mostantól ne ajándékozzatok egymásnak szülinapon, névnapon, karácsonykor?

2021. okt. 19. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ajándékozni szeretek, ajándékozódni nem, szóval ha engem hagy érvényesülni, nem izgat, hogy én kapok-e a másiktól valamit :)
2021. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek, mert csak a hozzám legközelebb állókkal ajándékozunk.

Akinek nem szívesen ajándékoznék, azzal nem is mennék bele az ajándékozásba.

2021. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem főleg az a problémám, hogy mindig fejtörést okoz, hogy kinek mit vegyek.
2021. okt. 19. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Rühellek egy púp a hátamon, ajándékot venni is meg kapni is amikor jó képet kell vágni ahhoz amit kapok. Gyerekeknek különösen utálok, mert kibontják aztán dobják is a sarokba és soha nem játszanak vele. Pénzkidobás.
2021. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rokon gyerekeknek szoktunk ajándékozni karácsonykor.Nagyon szívesen adok nekik, és nem sajnálom tőlük, csak rengeteg játékot kapnak ilyenkor, igazán örülni sem tudnak.Ha belegondolok, hogy mennyi nélkülöző gyerek van,akiknek valóban örömöt tudnának okozni azok a játékok....


(Persze a fenti kérdésem most felnőttek közötti ajándékozásra vonatkozik)

2021. okt. 19. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csak azzal foglalkozz higy más megsértődik-e hanem azzal is hogy te mit akarsz. Ha te rosszul érzed magad e miatt akkor hozd fel a témát, legjobb lenne megbeszélni.

Valószínű más is úgy van vele ahogy te, nagyon sokan utálják a muszály ajándékozásokat. Fel lehetne hozni ha találkozok. Ha valaki szeret akkor ajándékozzon a párjának négyszemközt. Szerintem ez fer dolog lenne. Én nem sértődnék meg mert én se szeretek.

Ha a család mégis akar akkor kiegyezhetnétek valami olyasmi e hogy mindenki írjon egy kis listát x összegig (pl 5000 ft) és te kivalasztod mit veszel. Így mégis hasznosat veszel, és egy kicsit meglepetés is lesz az illetőnek. Igazából ez is csak jelképes dolog lenne, ha már annyira valaki ragaszkodik az ajándékhoz.

2021. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek ajándékozni. Néha nagyon nincs ötletem, kapkodok és agyalok, viszont megéri amikor látom, hogy a másik örül neki :)
2021. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a jól eltalált, találó ajándékokat, de nagyon kevesen ismernek annyira, hogy igazán jó ajándékot tudjanak adni.


Az értelmetlen, felesleges, kényszerű ajándékokat viszont nagyon nem szeretem. Sokkal jobb, ha nem ad senki semmit, mintha egy csomó ember küldözget mindenféle felesleges dolgokat, amikkel aztán nem tudok mit csinálni.

2021. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Épp ez a problémám az ajándékozással. Honnan tudjam higy a másik mit talál feleslegesnek vagy higy tetszik-e neki az ajándékom?

Sőt vannak emberek akik már az ajándék átvételekor közlik hogy ezt ők nem fogják használni. Rendben csak ezt nem előttem kellene mondani. Ezzel nekem nagyon élvették a kedvemet az ajandékozástól. Mert ha nem tetszik akkor még mindig tovább lehet ajándékozni, vagy egyszerűen továbbadni valakinek aki értékeli. Felesleges megérteni az ajándékozót. Ha én kapok valamit amit nem fogok használni akkor egyszerűen odaadom valakinek aki fogja.

2021. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* megsérteni
2021. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!