Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek jó ötlet könyveket...

Szerintetek jó ötlet könyveket rakni a cipősdobozba?

Figyelt kérdés
Megvan az egész Harry Potter sorozat új állapotban, mivel csak egyszer olvastam. A könyvek meg iszonyú drágák, szóval szerintem jó ajándék lenne egy-két édességgel... De ha olyan gyerkőchöz kerül aki játékot várt, vagy nem is szeret olvasni? Vagy a biztonság kedvéért tegyek mellé egy játékot és pici plüssöt is? Szerintetek?

2021. okt. 24. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire félted a könyvet ne add tovább.

Élelmiszernek, ruhának jobban hasznát veszik, vehetik.


Egy volt Mikulásgyáros

2021. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A könyvek nem érdekelnek, az érdekel, hogy örülne-e neki a gyerkőc.
2021. okt. 24. 16:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tedd fel fészen egy ilyen jellegű csoportba, pl. Budapest minden ingyen, írd mellé, hogy te szeretnél választani, olyan gyereket keresel, aki szeret olvasni, nem engedheti meg magának, stb., karácsonyi ajándéknak szánod.


A cipősdobozban tényleg lutri a dolog, hogy jó helyre megy-e.


Vagy akár a helyi családsegítőbe menj be, mondd el, hogy ezt szánnád adománynak, ha tudnak olyan családot, ahol örülne ennek a gyerek, kössenek össze velük, amennyiben a szülők is beleegyeznek.

2021. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi :) Utólag rájöttem hogy milyen hülyén fogalmaztam. Azért írtam hogy írtó drága szóval jó ajándék lenne, mert anno mi sem éltünk túl jól, ezért a szüleim nem tudtak nekem könyveket venni, hiába imádtam olvasni. És biztos van még hasonló helyzetű gyerek... Megpróbálom a szervezeteket :)
2021. okt. 24. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogalmaztál hülyén, vagy legalábbis én értettem, csóró könyvmoly gyerekként én is tutira imádtam volna egy ilyen "adományt". :) Csak a doboznál tényleg lutri, hogy olyan helyre kerül-e, ahol értékelik.
2021. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előrebocsájtom, hogy én nagyon szeretek olvasni, úgyhogy ne fikázásként értsd, amit írok.

Cipősdobozba ez nem való. A Harry Potter sorozat idősebb, mint bármelyik gyerek, ahová a doboz kerülhetne, emellett még még mindig nagyon ismert. Szóval amelyik gyerek olvasásmániás, az simán kivette már könyvtárból és elolvasta úgy. Úgyhogy ezt inkább célzottan érdemes elajándékozni, csóró Potter-rajongó gyereknek. Vagy könyvtárnak. De akár kórházak gyerekrészlegébe is beviheted, ott szerintem nagy sikere lenne.

2021. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább felajánlanám egy fb csoportba rászoruló, olvasni szerető gyereknek. Szerintem nagyszerű ajándék lehet a fa alatt!

És anonim maradhatsz, ha esetleg nem személyesen adod át, vagy valakin keresztül megy aki ismer rászoruló családot. Rengetegen örülnének neki, míg a cipős dobozba valljuk be őszintén, kerülhet olyan helyre, ahol eltüzelik. Az nagyon lutri.

2021. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül jó ötlet. Csak akkor lenne értelme ha az összeset egybe rakod, akkor viszont más nem fér bele. Az nem lenne szerencsés ha külön mennének a részek. Ha nem kellenek inkább add el
2021. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért sincs értelme, mert mit csináljon egy gyerek önmagában a 7. kötettel?
2021. okt. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Miből gondoljátok, hogy egyesével akarta berakni? Nekem teljesen egyértelmű, hogy egyben…
2021. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!