Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek szerintetek akit...

Mit vegyek szerintetek akit húztam?

Figyelt kérdés
Lányt húztam az iskolában ajándékozáskor, mit vegyek neki, mert soha a büdös életben nem beszéltem vele, nem tudom hogy minek örülnek a lányok ajándékozásnál.

2021. nov. 16. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csokival, szép írószerekkel (toll, ceruza, jegyzetfüzet) nem lőhetsz nagyon mellé.
2021. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az édesség vonal marad akkor azért valami értékelhető kategóriából, pl egy nutella, nagy milka csoki, a füzet és írószer is tényleg jó ötlet.

Egyébként abszolút nem tudod mit szeret? Milyenek a füzetei, ruhái? Abból általában lehet következtetni, és olyan irányban nézelődni valami jópofát.

2021. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ezt a választ már írtam másik kérdéshez, viszont ide is illik.

teljesen nemtől független ajándék például (és nem bögre) a mamusz, pokróc, párna(huzat). kikben olcsó szokott lenni.

lánynak fürdőbomba is teljesen jó szerintem, müllerben egész jó árban van.

2021. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!