Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyra szeretnék készíten...

Karácsonyra szeretnék készíteni bögrét ajándékba, viszont nem tudom miből készítsem. Agyagot nem tudom honnan lehetne beszerezni, illetve a környéken nincs is olyan hely ahol ki lehetne égetni. Esetleg kiégetős gyurmából meg lehetne oldani?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Na, ilyenek a városi emberkék, nem tudnak semmit.
2021. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első, ne legyél hülye. A városi ember pont hogy bemegy az első útjába eső hobbiboltba, és megvesz mindent egy helyen.

Kérdező, az nem jön szóba, hogy kész, sima egyszínű bögrét díszíts pl festéssel?

2021. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne bögrekészítés legyen, ha nem tudsz égetni.
2021. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyakorlatod agyaggal, ne most kezdj bele, nem egyszerű. Modellező - levegőn vagy sütőben kiszárítható - gyurmák meg edènynek nem jók túlzottan. Egy egyszerű fehér bögrére sütőben kiégethető porcelánfestékkel festeni kivitelezhetőbb.
2021. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régebben agyagoztam sokat, viszont az a hely bezárt és egy közeli papírírószer boltban sem lehet kapni agyagot, ezért próbáltam találni valami alternatívát. Minden esetre köszönöm azoknak akik értelmesen válaszoltak
2021. dec. 8. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!