Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Osztályos karácsonyi húzás....

Osztályos karácsonyi húzás. Mit adhatnék?

Figyelt kérdés

Karácsonyi húzáskor egy olyan lányt húztam, akivel soha nem voltunk jóban: többször is úgy éreztem, hogy ellenszenvesnek talál és hallottam olyat is, hogy nem túl szépdolgokat terjesztett rólam, a hátam mögött. Mit adhatnék neki karácsonya?


15 éves, nem szereti az ékszereket, szépen rajzol, szeret kézműveskedni. Többet nem tudok róla.



2021. dec. 10. 18:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia, ha olyan a személyisége, mint amit leírtál, valami rajzos dolgot, pl rajzoló tollakat adnék neki. Ha ez nem szimpatikus, akkor adj neki tipikus sablonajándékokat: gyerta, kulacs, körömlakk
2021. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ha ugyebár szereti a rajzolást, akkor a körömlakkot én is javaslom, mint az első. Színt például az alapján is választhatsz, hogy ha pl. jelenleg is ki van neki festve vagy megfigyelted, milyen színeket szokott hordani. Mert ha rózsaszínt vennél neki, az nem biztos, hogy annyira hasznos lenne neki, ha nem hordaná. Legalábbis magamból kiindulva jobban örülnék én feketének. Úgy sokaknak ki van festve.

Oda akartam még kilyukadni, hogy vannak ilyen körömceruza vagy mi a neve, amivel a körömre lehet rajzolni, azok is jók szerintem.


Esetleg még sablonosabb: csoki, hógömb.

Nekem volt, hogy egy ilyen kis benti papucsot vagy zoknit kaptam osztálytárstól, és először meg is lepődtem, hogy minek, de ahogy el kezdtem hordani, megszerettem, szóval az is hasznos volt. Vagy esetleg fülhallgató, ha azzal szokott zenét hallgatni. Bár az nem tudom, mennyibe kerül pontosan.

Édességekre visszatérve: volt, hogy gumicukrot adtam egy bögrében becsomagolva valakinek, és jobban tetszett neki, mint azt gondoltam volna. Aztán egy lány például Nutellát kapott, és annak is nagyon örült.

2021. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2021. dec. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!