Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi ajándék ötlet...

Karácsonyi ajándék ötlet barátnőmnek? Segítsen valaki

Figyelt kérdés
Nagyon szereti az animét, szeret sminkelni, rajzolni. Azt mondta, animés dolognak örülne a legjobban, viszont a legtöbb ilyet csak rendelni lehet külföldről, aminek a szállítási ideje több hónap. Szerintetek mit vegyek neki?
2021. dec. 22. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Tusfürdőcsomagot, csak, hogy egyértelmű legyen neki is, hogy leszarod! 2 nap múlva karácsony és még ötleted sincs…


Amúgy meg bemész egy művészboltba és veszel neki egy tisztességes készlet copic markert (főleg, ha animét szeret rajzolni) vagy színes ceruza készletet

2021. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem szarja le valaki a párját, mert utolsó pillanatra hagyja a vásárlást vagy mert nincs ötlete,esetleg sajnos anyagilag sem engedhet meg akármit. Amúgy egy szép rajzoló/festőszett szerintem is aranyos.
2021. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ez ma jutott eszedbe?
2021. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak végső tanácstalanságában írt ide. Gondolom a rendeléssel elkésett. Amúgy én is ma megyek vásárolni a családnak. A páromnak fejben megvolt a terv, hogy mit kap, de 2 hete szakítottunk, szóval jó, hogy nem kapkodtam el az ajándékvételt. Lehet a kérdezőnek is még friss a kapcsola, nincsenek együtt fél éve sem és sajnos ilyenkor ha jónak is tűnik egy kapcsolat, akkor is lehet, hogy egyik pillanatról a másikra vége, főleg a tiniknél.
2021. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Sakura Zaka bolt, Greek Corner.

Beírod a Google-be, hogy Anime bolt Budapest és kiad egy csomót. Nem egy eszméletlenül bonyolult eljárás. Ha meg egyik sem tetszik ott vannak a képregényboltok, ahol lehet mangát venni.

2021. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Diffúzort pár kellemes aromával.

[link]

2021. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem 24-én adom oda neki nyilván:D
2021. dec. 22. 10:34
 8/8 anonim válasza:
Mit vettél neki végül?
2021. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!