Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit csináltok azokkal az...

Mit csináltok azokkal az ajándékokkal, amiknek nem örültök, nincs hely nekik, nem tetszenek, nem használjátok, nincs rá szükségetek?

Figyelt kérdés
Apám jó szívvel vett nekünk két évvel ezelőtt 2 bögrét, de olyan undorítóak, hogy utálom szerencsétlen bögréket, szeretném kidobni őket, de annyira szeretem apámat, nem akarom megbántani, mégha nem is tudná meg.

2022. jan. 13. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Melyik érzés erősebb, és mit diktál az eszed?
2022. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondod, hogy eltört és kidobod.
2022. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jó kérdés! Az eszem azt mondja, nem a bögre bizonyítja, mennyire szeretem apámat, és hülyeség 2 bögréhez ilyen érzelmeket kötni!


Kettes, köszi a tippet!

2022. jan. 13. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
nem fér el a konyhaszekrény mélyén? nem bántanám meg édesapámat emiatt.
2022. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát azért 2 borgre nem foglal akkora helyet, bakker.

Beteszem a szekrénybe ami nem tetszik és annyi.

2022. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy: ülsz rajta, és nem bántod meg apádat ezzel, túléled, hogy olyan van nálad, ami nem annyira tetszik.


Kettő: odaadod valakinek, aki örül neki, esetleg szüksége van rá. Nem kell tudnia róla apádnak. De azért ha kérdezi, elmondhatod neki, ha meg nem szeretnéd, annyit mondasz, hogy elkeveredett, nem tudod, hol van, mikor hova pakoltad.

2022. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ajándékozd tovább, bár lehet ugyan azt fogja gondolni róla, amit te.
2022. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem lehet megmondani neki h nem tetszik? Nem őt minősíted ezzel, csak csóri bögréket.
2022. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Én megmondtam anno mindenkinek, hogy mindenem van. A 20. bögrét, a 8. dídzpárnát és társait hagyják a boltokban.

Tanulság: legközelebb, ha valami ajándékozós ünnep közeleg megmondod, hogy pontosan mit szeretnél.

2022. jan. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tartogatok haszontalan ajándékot. Ha használható valamire, ajándékozható állapotban van, továbbadom. Ha nem vállalható, mint ajándék, akkor inkább kidobom. Nálunk soha senki nem szokta számonkérni a másikon, hogy hol van, amit ő ajándékozott neki, úgyhogy ebből nem szokott probléma lenni.
2022. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!