Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot javasoltok...

Milyen ajándékot javasoltok apák napjára?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, van egy bátyám. Tavaly vele közös képeket kapott apukám és meggysört. Idénre mit javasolnátok? 2022.június 19-én lesz apák napja

2022. ápr. 28. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami közös program? Mozi, színház, koncert, bowling...
2022. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
7%
Hogy mersz ilyet kérdezni? Anyák napja lesz,én szégyelném magam, ha ilyet kérdeznék! Én mikor a 80-as években gyerek voltam,alig vártam a anyák napját, hogy megajándékozzam azt akinek a életemet köszönhetem! Dühös lettem
2022. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Az apjának nem köszönheti az életét? :D
2022. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy mersz ilyet kérdezni?"


Mert biztos szűzként fogant az anyjában, nem is kellett hozzá apa, ugye? xd Gyereket pedig nem azért várnak jó esetben, hogy a gyerek az életét köszöngesse. Ő kérte? Akár rossz az élete, akár jó, vagy a legjobb, akkor sem kérte, max örülhet neki. Amúgy meg simán lehet ünneptől független ajándékozni, nem kell ehhez ünnep. De az is simán lehet, hogy az anyja telibe xarta a gyereket, aztán pápá, nevelje fel egyedül az apa. Akárhogy is, aki tett a szeretetért, megérdemli, hogy a gyereke azon gondolkozzon, mivel lepje meg.

2022. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Őt az anyja csinálta saját magának :D
2022. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha szereti a söröket akkor elhet idén is pár különlegesebbet akár.
2022. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor felvetettük az ötletet a lányom óvodájában, kiröhögött az óvónő, hogy nem lesz apák napja mert nem szokás. Az anyák napjára már egy hete készülnek a gyerekekkel, kis értesítő cetlit is írtak a köszöntéshez.

[link]

Csak egyszer érezhetném én is úgy, hogy számítok. De nem.

Bocs az offért csak defektes vagyok, mert férfiként vannak érzelmeim és nekem is jól esett volna egy köszöntés.

2022. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy belga meggyes sör válogatást kap. Tesóm segítségét fogom ebben kérni. Szerintetek ez jó ötlet? Egyébként a szüleimet mindennaposan meglepem, akár kis apróságokkal. Elmosogatom a család összes mosogatnivalóját mire ők fáradtan hazajönnek a munkából, apának elintézem a munkájához az angol-magyar fordítást és még ilyen apróságok. Azért nem anyukámról kérdeztem mert neki már megvan az ajándéka, sőt meg is kapta mert csak tegnap tudtam elmenni érte. Egy gyönyörű tulipános virágdobozt kapott (tudjátok amikor oázisba vannak a virágok állítva) és egy saját készítésű tulipános festett képeslapot. Tortát is szerettem volna, de anya most 2-3 kg-tól meg szeretne szabadulni, ezért azt kérte ezt most ne. Boldog anyák napját minden édesanyának.
2022. ápr. 29. 20:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Biztos vagyok benne hogy a gyermeked ha nagyobb lesz nem fog megfeledkezni rólad. De tényleg nem jó hogy az egyik szülőt elnyomják. Ő is ugyan olyan fontos mint a másik. Ezért mi mindig köszöntöttük aput és anyut is
2022. ápr. 29. 20:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a mi ovinkban már 20 éve is volt apanapi program. Tök jó, hogy ti is gondoltok rá a tesóddal.
2022. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!