Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Megpróbáljam átvarrni anyukám...

Megpróbáljam átvarrni anyukám felsőjét amit ajándékba vettem neki, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A pizsama amit rendeltem neki legalább 1 de inkább 2 számmal nagyobb... Ezért arra gondoltam, hogy megpróbálom átszabni. Csupán az az aprócska probléma áll fenn, hogy nem tudok varrni. Mármint az addig megvan, amit 4-ben tanultunk (befűzöm a cérnát, kifordítom az anyagot, méretre vágom aztán egyik oldal másik oldal a tűvel, és így összevarrom). De fogalmam sincs mennyit kell/lehet belőle levágni hogy a fazon megmaradjon, meg nem hiszem hogy ez az egyszerű varrás sokáig bírná... Meghát végülis egy pizsamáról van szó, nem látja senki ha lóg... Nem tudom, szerintetek?

2022. ápr. 30. 15:07
 1/4 anonim válasza:
55%
Megpróbálhatod, szerintem értékelni fogja.:)
2022. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne szabdald szét és vard össze, ha nem tudsz varrni.


Ha nem lehet kicserélni, akkor maradjon így, ha egy számmal nagyobb a pizsama, az nem gond.

2022. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, inkább küldd vissza és vegyél belőle kisebbet. Így, hogy nem tudsz varrni és azt se tudod, hogy mekkorára kéne, nem biztos, hogy olyan jól sülne el. Ha egy régi felső lenne, aminek már úgyis kb. mindegy, akkor azt mondanám, hogy próbáld meg, de ez új és ajándék lenne, szóval én a helyedben inkább nem nyúlnék hozzá.
2022. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, akkor inkább hagyom a varrást. A forró vízbe áztatást írják több helyen, megpróbálom azt, hátha.
2022. ápr. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!