Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vehetnék ajándékba neki?...

Mit vehetnék ajándékba neki? Hosszabban lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves fiú vagyok. Anyukámmal már egy ideje nem vagyunk édes jó kapcsolatban,4 éve már nem is beszélünk. Azóta lett egy új férje és lett gyereke is. A helyzet az, hogy jövőhéten lesz a születésnapja a gyereknek. És fogalmam sincs, hogy mit tudnék neki venni ajándékba, szeretném valamivel meglepni őt! 4 éves/kislány a gyerek. Milyen ajándékot tudnék venni neki? Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!<3
2022. aug. 1. 19:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy soha nem találkoztunk még, az ajándékot is postáznám.
2022. aug. 1. 19:15
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha sosem találkoztatok, és anyukáddal sem jó a kapcsolatod, minek akarsz ajándékot venni? Mivel nem ismered, nem tudod az érdeklődési körét, hogy mit szeret, így erre nehéz válaszolni!
2022. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Képeskönyv?
2022. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%
Egyáltalán tudja a kislány hogy létezel?
2022. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudja hogy létezem igen. És már elvileg kérdezte is hogy hol vagyok. Anyám tök dili. Évek óta nem hajlandó velem szóba állni. Fogalmam sincs hogy miért. De a kislány szerintem erről nem tehet. Mégis a mostoha húgom.. ezért szeretném meglepni
2022. aug. 1. 19:35
 6/11 anonim válasza:
85%
Ha anyád nem hajlandó veled szóba állni akkor sanszos hogy nem adná oda az ajándékodat sem a kislánynak.
2022. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Sylvanian babaházak gyönyörűek, egy 4 éves kislány szerintem nagyon örülne neki. Pl.:

[link]

2022. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, az áruk is gyönyörű, főleg egy olyan gyereknek, akit nem is ismer...
2022. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vennék ajándékot, csak abban az esetben, ha személyesen is találkoznek vele /velük.


Egy 4 éves kislány egy szép mesekonyvnek általában mindig örül, ráadásul azt könnyen lehet postázni is... Feltéve ha ragaszkodsz továbbra is ehhez az ötlethez.

2022. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Valami csicsásat , azt szeretik - hajpánt, babaékszer
2022. aug. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!