Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek anyukám 50. születé...

Mit vegyek anyukám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok pénzem, szóval valami olcsóbb ajándékot szeretnék venni.. Ötletek?

2022. aug. 2. 21:18
 1/8 anonim válasza:
100%
Esetleg készíthetnélis neki valamit. Pinteresten vagy akár googlen is rengeteg ilyen ötletet találsz. Szerintem ő is jobban örülne neki és nem is annyira drága, csak kell hozzá egy kis türelem hogy valami olyat találj amit el tudsz készíteni
2022. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Egy szép cserepes virágot vagy édességet, könyvet amit jobban szeret (te ismered) és mellé írj neki egy levelet, amiben leírod, hogy mennyire hálás vagy neki azért, hogy felnevelt téged, felsorolod a jó tulajdonságait, megköszönöd és megírod, hogy mennyire szereted és hogy mit kívánsz neki a szülinapjára.


Szerintem ennek jobban fog örülni, mint bármilyen porfogónak és nem is kerül sok pénzbe.

2022. aug. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nemrég ünnepeltük mamám 60. születésnapját. Azt találtuk ki, hogy vettünk egy ilyen kisebb fotóalbumot. Elkeztük 60 pontban összeszedni, hogy mit szeretünk a mamában. Pl. finomakat süt, mindig meghallgat, sokat nevetünk, mindig vigyáz a kutyára, ha nem vagyunk itthon, ilyesmiket. És amihez volt odaillő fotó, azokat is be ragasztgattuk. Mondjuk elég nehéz volt a végére már összeszedegetni, de mindenféléket pl. jó illat van nála meg ilyeneket is beírtunk🙂

Nagyon örült neki, sírt is amikor meglátta, és szinte naponta előveszi és lapozgatja.

2022. aug. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon kedvesek vagytok☺️
2022. aug. 3. 07:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tea mániás anyu. Egy szép teatartó fadobozt kapott, benne 50db teafilterrel, alattuk pedig 50db shtümmer csokoládé kocka volt
2022. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem az én nagymamám, a páromé, idén lesz 80. Az apósom kitalálta, hogy csenjük el

A fotó albumait, és abból csinálunk egy év könyv szeruseget, amiben a gyermekkorától kezdve minden fontosabb kep benne lesz, kedves üzenetekkel. Emellé tárgyi ajándékot is fog kapni, de az kevésbé lényeges :) A fontos, hogy így érzi, értékes, és a legszebb pillanatai számunkra is azok :)

2022. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó én vagyok az 5. Válaszoló. Ez szuper ötlet. Bátyám a 18. Szülinapjára kapott ilyet, egészen attól a képtől kezdve amikor megszületett az utolsó baráti képig. Velem, barátaival szüleimmel családdal, mindenkivel van benne közös kép. Ez idén 5 éve volt, de mái napig visszanézi.
2022. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Olyat, amit örülne. Virág, tea, stb.
2022. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!