Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vettetek karácsonyra?

Menőcsajszi72 kérdése:

Mit vettetek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mit kapott kerira a gyerek 3 4 5 6 7 évesre gondolok

2022. aug. 9. 14:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*karira*
2022. aug. 9. 14:14
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
4 évesem grimms basic 2 építőt kapott. Az ára húzós egy kicsit, de abszolút megéri, azóta is majdnem minden nap előkerül, nagyon jó vele építeni, nem csúszik, mint a lakkozott építők, és gyönyörű, hatalmas.
2022. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
5 fiam van, kaptak billiárd asztalt, 2 db BMW beleülős kisautót, fa játszóházat kintre, plusz apróságokat, legokat, kisebb játékokat
2022. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Rákerestem az építőkockára, ennek az ára nem húzós, hanem kész rablás. Sima fa építőkocka, bár tény, hogy szép színesek
2022. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
🤦‍♂️🤦‍♂️Ez most komoly nyár közepén, egyébként új ruhákat az unokahugomnak 2 éves.
2022. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez most komoly? Augusztus 9.-én ki írni egy karácsonyi kérdést?
2022. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
4-es, szerintem az a rablás, ami a szekrényben áll két használat után. Nem az, ami az év 350 napján előkerül. 🤷🏻‍♀️
2022. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
80%
Felkapott játékot kapott a rokongyermek.
2022. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


És mit?

2022. aug. 10. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Én arra gondoltam, hogy a sima, színes, fa építőkockákat jóval olcsóbban is be lehet szerezni. Én is imádom, a rokon gyerkőcök is imádták, de ennyit sose adnék érte. De ez is pénztárca függő, így ne haragudj, nem akartalak megbántani!


Hogy a kérdésre is válaszoljak nálunk a gyerekek sima gyurmát (playdoh), geomagot, okosgyurmát, legot, play mobilt, könyvet kaptak. De mindig rákérdeztünk a szülőknél, hogy éppen mit szeretnének, vagy milyen tematikában keresgéljünk.


A playmobilnak nagyon sok fajtája van, lovagos, rendőrös készlet. Sok kis apró kiegészítő van benne.


Társas is szóba jöhet, pl dobble, story kocka, logikai kirakó stb.


A kisebbek imádnak szerepjátékozni, tűzoltó, rendőr, lovag stb. felszerelés



Hirtelen ezek jutottak eszembe

2022. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!