Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötlet egy 16F-nak?

Ajándék ötlet egy 16F-nak?

Figyelt kérdés

Karácsonyi ajándékozásnál (angyalkázás) húztam őt ki, viszont semmilyen ötletem nincs, nem nagyon ismerem, kb 3 hónapja van csak a csoportba.

Jó lenne ha valami francia témájú, vagy Franciaországgal kapcsolatos lenne (Francia idegennyelvű csoport, emiatt)



2022. nov. 17. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eiffel-tornyos kulcstartó? Vagy képeslap és arra írnál karácsonyi jókívánságokat. Pici Eiffel torony is jó még (ilyen kis 10 centis), ezek menők, vagy bármi amit látsz és Eiffel tornyos. Mellé meg egy kis mikuláscsomag, az örök klasszikus.
2022. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben pl francia édességeket szereznek, ha tudsz, pl Auchan nemzetközi részről, vagy amit első mondott . Illetve ha tudsz szerezni, igazi francia üdvözlő lapot stb , tényleg szuper :)


Egyébként van meg keret? Illetve mennyi ? Nálunk anno 1500ft volt kb tíz éve :D kiváncsi vagyok, most mennyi

2022. nov. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pilóta keksz?
2022. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg csináltass neki egyedi bögrét valami Franciaországgal kapcsolatban lévő képpel és francia szöveggel
2022. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 Így nálunk a kis csoportba nem volt kimondva a limit.

A nagy osztálykarácsonyon se szokták megszabni, szinte senki se tartja be, de alapvetően kb 2000. Ft.

Nem mintha az már valami normális ajándékra elegendő lenne :)

2022. nov. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!