Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit lehetne adni egy karatés...

Mit lehetne adni egy karatés lánynak karácsonyra? Nem barátnő.

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátait nem tudod megkérdezni? Őt húztad egyébként?
2022. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. Őt húztam. Nem akarom, hogy megtudja, hogy én húztam. Nem akarom, hogy a barátai el mondják neki.
2022. dec. 1. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Ha megkéred a barátait, csak nem mondják el neki.. de még ha el is mondják, legalább olyan ajándékot kap majd, aminek örül

Egyébként ezeket tudom ajánlani, egy átlagos ilyen korú lánynak jó ajándékok:

Fürdőbomba, (karácsonyfa)dísz, díszpárnahuzat, valami kis mütyür a of szobájába, sütiszaggató formák, sütidísz (kis cukorka, stb), pillecukor, forró csoki por, körömlakk, hajcsipesz, szájfény, égősor

2022. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz semmit vegyel kupont vmi noi boltba
2022. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
#3 szerintem is kérdezz rá a barátainál, ha van rá lehetőséged. annó nehezen tudtam színlelni, hogy örülök az olyan ajándéknak ami kicsit se érdekel (kidobnám a kukába), ami szerintem a másiknak elég szar, meg neked is.
2022. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Jean-Claude Van Damme-ot 😃
2022. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én karatés lány vagyok :D

Szerintem nem kell mindenképp karatés dologban gondolkodni, de ha mégis ilyen téren szeretnél ajandékot venni akkor karatés kulcstartó. Nem tudom mennyit lehet/szeretnél költeni az ajándékra, viszont a Saman sport oldalon vannak ilyenek 150 Ft-ért.

Vagy ha csináltatsz egy egyedi bögrét amin egy karatés dolog van az is jó ötlet lehet. Vagy ha Cobra kai-os dolog. Ha látta a sorozatot akkor nagyon találó.


Majd légyszi írd meg mit vettél :)

2022. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
18%
Szerintem szakadj el a karatétól.
2022. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Kevin Bacont.
2022. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!