Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vigyünk a párom barátainak?

Mit vigyünk a párom barátainak?

Figyelt kérdés
Először megyunk hozzájuk, ok már házasak 2 éve kb, viszont mi nemrég jöttünk össze és most mutatna be nekik. Szokás ilyenkor bármit is vinni, vagy nem igazán? (20l vagyok a parom 27f)
2023. márc. 11. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg minőségi bort.
2023. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Esküszöm nem értem, hogy ez miért gyakori kérdés. Nem tudod a pároddal személyesen megbeszélni, hogy mit vigyetek, hogy legyen?
2023. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem, hogy miért kellene bármi.


De ha kell is, csak általános, szinte már sértően személytelen marhaságokat tudnánk ajánlani. Én személy szerint nem tudom már hova rakni az sok üveg bort, amit illendőségből kapok, és amit sosem iszom meg.


Ezt a pároddal kellene megbeszélni.

2023. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

"Nem értem, hogy miért kellene bármi."


Mondjuk azért, mert vendégségbe, látogatóba nem megyünk üres kézzel. Ha esetleg anyukád nem tanított meg rá.

2023. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

#4: nem, nem tanított meg rá, hagyta, hogy saját véleményem alakuljon ki erről. És mivel azt látom, hogy ebből főleg csak felesleges problémázás van, és felesleges ajándék, ezért maga a szokás sem követendő.


Vagy van esetleg valamilyen objektív szempont, ami alapján kötelező lenne? Nyilván ninz: szokás ez, amit valahol tartanak, valahol nem.

2023. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Ezt a pároddal kell megbeszélni.
2023. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!