Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » SOS!!! Mit vegyek a barátnőmne...

SOS!!! Mit vegyek a barátnőmnek születésnapjára?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lesz a születésnapja és foggalmam sincs hogy mit vegyek neki. Programként el fogunk menni egy koncertre, de szeretnék valami apróságot venni neki. Kapott már tőlem ezt-azt (plüss maci, kulcstartó, kis dísz, rózsamaci, bögre...) de sajnos kifogytam az ötletekből.

B tervkén kigondoltam a cukrászdát hogy elviszem vagy hozok valamit, ez teljesen mind1, csak mégis legyen valami tárgybeli ajándék. És igen azt is tudom hogy az emlék(koncert) az nagyobb ajándék, de én szeretnék neki valami apróságot is.

Kérlek segítsetek!

A válaszolóknak előre is köszönöm!



2023. márc. 22. 21:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem tárgybeli ajándékot kapott, hanem a kedvenc énekese koncertjére vittem el, és azt mondta hogy ez sokkal jobb bármilyen ajándéknál.
2023. máj. 3. 17:31
 12/12 anonim válasza:
Ügyes! Köszi hogy válaszoltál!
2023. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!