Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen papírnak hívják azt,...

Milyen papírnak hívják azt, amit virágcsokrokra kötnek? És hol lehet ilyet beszerezni?

Figyelt kérdés
Barátnőm szülinapjára szeretnék készíteni egy csoki csokrot és sajnos a világért nem találom, hogy annak a papírnak mi a neve. Gondoltam rá, hogy bemegyek virágboltba és megkérdezem, de erre még nincs lehetőségem, mert beteg vagyok.

2023. ápr. 11. 15:55
 1/7 anonim válasza:
70%
Selyempapír . Virágboltba kapsz, vagy papír boltba.
2023. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Képpel papír lesz az. A selyem papír nagyon vékony, gyűrődik, nem használják dekorációs csomagolásra.
2023. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Krepp. Nem képpel, krepp papír
2023. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem is selyempapír. Egyáltalán nem vékony.

A krepp teljesen más. Nem használják virágosok. Azt kreatív-hobbi, kézműves foglalkozásokon használják. Én is csináltam egy időben papír virágokat. Ahhoz használtam krepp papírt.

2023. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
72%
Selyem papír. Virágbolt és papírbolt, esetleg hobbiboltokban kapható.
2023. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Millió ilyen csokrot kötöttem, drotozott krepp papírral készül. Itt q képen a fehér az.

[link]

2023. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többféle papírt, anyagot is szoktak csokorkötésnél használni. Tudnál képet küldeni, hogy milyenre gondolsz? Úgy könnyebb lenne megmondani.
2023. ápr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!