Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hölgyek, milyen ajándékot...

Hölgyek, milyen ajándékot kaptatok kerek születésnapra? 40. 50. 60.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Személyre szabottat.
2023. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Idén leszek 40. Azt már tudom, hogy hiába várom másoktól azt, aminek örülnék, valahogy sosem értik meg az egészen egyértelmű célzásokat sem :) Ezért saját magamnak fogok virágot küldeni (amilyen nekem tetszik!), és készíttetek születésnapi újságot is. A család meg majd meglep, amivel akar. :)
2023. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

40 évesen férjemtől Stephen King: Setét Torony teljes kötetét kaptam meg.

Fiamtól a Witcher (Vaják) teljes kötetét kaptam meg. Imádok olvasni, régi vágyam volt ezeket a könyveket megszerezni.

Tavaly voltam 50 éves. Férjemtől Japán utat kaptam. Fiamtól egy gyönyörű arany nyakláncot egy csodaszép medállal. ( cicám van belegravírozva)

2023. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Kirándulni szoktunk a születésnapomon, az 50.-en úgy terelgetett a férjem, hogy találkozzunk a kedves kollégákkal, barátokkal egy erdei étteremben, ott megköszöntöttek és együtt túráztunk aznap. A legjobb ajándék volt, amit valaha kaptam, nagyon sokat kellett hozzá konspirálniuk, hogy minden simán menjen és én ne fogjak gyanút.
2023. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

A negyvenediknél nem volt pénz semmi különlegesre, de nem is bántott egy cseppet sem.

Az ötvenediket már egyedül fogom tölteni. A gyerekeim/felnőtteim az ajándékaim és nagyon gazdagnak érzem magam közöttük.

2023. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
40: meglepetés buli, szép sorban beállított minden hozzám közelálló családtag és barát. És az utána lévő hetekben mindenki elvitt egy-egy programra, koncert, színház, kirándulás, kedvenc éttermem (nem ott van, ahol élünk), utazás. Legjobb szülinapom volt, jó sokszor megünnepeltük 😊 emlékezetes 😊
2023. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fanta válasza:
Én egy nagyon szép arany fülbevalót kaptam a férjemtől! Tudta, hogy vágyom egy normális darabra!
2023. ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Semmit.
2023. ápr. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!