Édesapám 50 éves lett és valami nagy ajándékot szeretnénk neki venni. Mit adjunk szerintetek ? (az a baj, hogy 1 hetünk van rá, valami pihentető kéne)




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Szóval nem arra gondolok, amikor valaki vagy valami felébreszt, dolgotok van, hanem amikor van idő lustálkodni.
Már elég sok ideje nem tudom ki aludni magam ,folyamatosan felébredek és nem tudok vissza aludni. Egy éjszaka kb. csak 4-5 órát alszom és mindig kimerült vagyok... valami tipp?
Én imádom őket, amikor csak tehetem, olyat hallgatok, el tudok tőle lazulni, sőt, volt hogy el is aludtam zenehallgatás közben. Ez még talán nem olyan meglepő, hiszen eleve az a cél, hogy az ember ellazuljon tőle. A meglepő talán a koromban lehet, 17/F vagyok, s nem...
Van egy haverom, aki rendszergazdaként dolgozik egy suliban. Azt mondja, semmi gondja nincsen munkával, egész nap World Of Tanks-et játszik. Egy másik ismerősöm valami irodában adminisztrátor szerűség és a Honfoglalóban már 7-es szintű vára van, annyit játszik....
Màr próbálkoztam azzal hogy korán (8-kor de 8:30 körül el is aludtam) lefekszem és nyolckor keltem fel de az sem segített! Ugyanolyan fáradt voltam mint amikor éjfélkor feküdtem le! Mit csináljak? Hogy aludjak pihentetően?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




