Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Vettem 2 karkötőt bff-eset...

Vettem 2 karkötőt bff-eset magamnak meg a legjobb barátnőmnek. Hogyan adjam oda? én vegyem fel az enyémet és ő kapja meg a sajátját? V mind ketőtt adjam oda és együtt vegyük fel?

Figyelt kérdés

#karkötő #odaajándékozás
2013. júl. 1. 12:40
 1/3 anonim válasza:
Én beletűzném szép dobozba egymás mellé, fölé írnám a neveinket, esetleg összekapcsolt szívekkel, vagy csókolózó galambokkal-hoppá, azt nem tudom, hogy szerelmespárról van-e szó-de az összetartozást jelezném valahogy.
2013. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Milyet vettél? Én is most szeretnék venni a legjobb barátnőm születésnapjára, de nem tudok dönteni, annyi félét láttam, a legszebbet szeretném. Küldesz képet a tiétekről? Én, ha nagyon egyértelmű, hogy kettő van belőle, például, hogy egy félbetört szív, akkor mind a kettőt odaadnám, hogy Ő válasszon, de, ha nem azonnal látszik, hogy ez egy barátság karkötő, akkor csak az egyiket adnám oda, hagynám, hogy örüljön, aztán megmutatnám az enyémet is.
2013. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én neten rendeltem ilyen nemesacél karkötőt mert azt halltam az nem szineződik el. ilyen egyszerű lánc és a közepén van egy lap rész ahova graviroztatni lehet, és teljesen egyforna a 2 uh szentem azt fogom h felvszem az enyém és az ővét odaadom. amugy én ezeket elég drágán vettem de msot lett 16 éves és ugy gondoltam megérdemli.
2013. júl. 2. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!