Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Névnapra barátnőmnek (irónő)...

Névnapra barátnőmnek (irónő) ajándékba mit vegyek? 40-éves szeret irni olvasni fényképezni szereti a kiegészitőket ruhákhoz.

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 09:49
 1/1 anonim válasza:

Hát, ha jól sejtem már elég modern módon írhat, ergo laptopon, szóval az első ötletem, miszerint vmi szép, értékes tollat, kilőve.

Azt mondod, szeret fényképezni, rengetek fényképezős, fénykép készítésről, modern fényképészetről szóló könyv van már manapság. Pl.: Rob Sheppard, Digitális képek című fotóiskolás könyve. Ami egyébként National Geographic-os. De ezenkívül még rengeteg van.

Vagy akár egy szép brosst is vehetsz neki,mosatnában nagy divat egy kis blézeren hordani és különleges, szép.

Esetleg nagyon szép emlékkönyvek, noteszok vannak az Alexandrában, de biztos a másik nagyobb könyves boltokban is kapni, Libriben vagy egyébben. Egyik-másik nagyon eredeti és gyönyörű mintájuk van.

Remélem segítettem.

Üdv!

2013. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!