Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vehetnék a...

Milyen ajándékot vehetnék a legjobb barátnőmnek? 16/L

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk legjobb barátnők, és az egyikünknek szülinapja lesz és szeretnénk neki venni valamit, de már kapott BF-es karkötőt és képkeretet.. Amúgy szeret bulizni, vidám, őrült és szereti a lovakat:)

2013. okt. 28. 22:33
 1/3 v.zsuzsi10 válasza:
Én egyszer két barátnőmtől egy díszpárnát kaptam, amire rányomtattak egy közös képet hármunkról. :) Azóta is szép dísze a szobámnak, és nagyon örültem neki. :)
2013. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsömii válasza:
vicces közös képeiteket kinyomtatni és bekeretezni :) attól is függ hány éves. Csinálhatnál egy emlékkönyv félét is.
2013. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem készíthetsz az első x évetekről (barátilag) egy diavetítést, vagy filmet, amit megszerkesztesz és egy cd-re írod a cd-re tehetsz még egy pár számot, amit mind a ketten szerettek, vagy viccesvideókat, képeket, és olyan képeket amileneket szeret. Vagy adhatsz neki csokit és vehetsz neki egy sima fehér pólót, veszel mellé pólófestéket és festesz rá valamit. Készíts neki tortát, sütit. Elmehetnétek fagyizni, vagy cukrászdába vagy moziba. Egyébként mikor ünnepli a szülinapját?

Még egy ötlet: megveheted a kedvenc virágát, vagy vegyél neki ajándékutalványt, ha nem tudod mit adjál neki, és ő majd választ magának, vagy ketten mentek el vásárolni és kiválasztja, hogy mi tetszik neki. Írj a barátságotokról egy verset, prózát, esetleg kezdj el neki személyre szólóan regényt írni... Ez egy kicsit necces, de írhatsz kis regényt is.

2014. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!