Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy 20 éves fiatalembernek...

Egy 20 éves fiatalembernek szeretnék születésnapjára egy szép komoly karórát vásárolni. Nagyon szeret órát hordani. Milyen típusokat tudnátok ajánlani (képekkel is) amelyek abszolút illenek is egy 20 éves fiatal férfihez?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 16:05
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a Police órák nagyon jól néznek ki, nagyon fiatalosak.
2014. jan. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát, ha összesen ennyit tudsz róla, hogy szeret órát hordani, akkor lehet nem kéne neki venned. Vagy vidd el, hadd válaszzon.


Mondjuk nem tudom, hogy milyet akarsz, mert ha 4-5 ezer forintosat, akkor tök mindegy, de ha egy komolyabbat, 30-40-60 ezer (és felfelé) órát, akkor azért nem egyedül kéne kiválasztanod. Annyi féle van, én is imádom az órákat, de van egy rakás, amit sose hordanék, megvan, hogy általában milyen forma, anyag, számlap stb. tetszik. Másnak meg pont az nem.

2014. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!