Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek anyanak karácsonyra? Es kb mennyiért vegyek ajándékot?

Figyelt kérdés
Soproni vagyok

2014. okt. 16. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? Mennyi pénzed van? Anyukád hány éves? Van valami hobbija? Van-e valami olyasmi, amit többször is említett, hogy szeretne, de még nincs neki? Tömegfogyasztó vagy inkább az egyedi dolgokat szereti? Házban laktok vagy lakásban? Mit akarsz kifejezni az ajándékkal?
2014. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

14 eves , 15000 Ft , 45 eves , mostanába futni szokott, amúgy más hobbija nincs nagyon , nem mondogat semmit, az egyedi dolgokat is szereti, lakásban lakunk, hogy szeretem

Képkeret kilove, azt tavaly kapott

2014. okt. 27. 20:01
 3/5 horbeni ***** válasza:

élményt?

esetleg elvihetnéd valahova, pl csokimúzeumba

2014. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Em mar 3x voltam, es annyira nem szereti az édességet ( ezt ugy kell hogy megeszi, szereti is , de ha választani kell akkor inkább a sosat választja az édes helyett )
2014. okt. 27. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Télen is szokott futni a szabadban? Akkor érdemes lehet neki valami téli futócuccot vásárolni (pl. nemrég volt a lidl-ben vagy az aldiban futóknak való vékony de meleg futóruha). Ha télen inkább teremben szeretne futni, akkor vegyél neki egy bérletet, annak biztosan örül majd, és mellé valami apróságot.
2014. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!