Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Az egész bonyolult családomnak...

Angelika54 kérdése:

Az egész bonyolult családomnak kellene ajándék sürgűsen, házilag. Van rá esély?

Figyelt kérdés

A szüleim elvátak,anyukámmal élek,így két családra szakadtunk,de apukámékat is látogatom elég gyakran:

Anyukám:Szereti a Stephen King könyveket,imádja a cápákat NAGYON!Szeret engem :),a házikészítésű ajándékokat,kedvenc színe:fekete,fehér,rózsaszín,38 éves.Szereti a Playboy cuccokat.A raffaello-t.És a bögréket.

Nővérem:20 éves,elköltözött a párjával,külön él gyermekek nélkül MÉG.Bébiszitter képzőben tanulja az utolsó évét,de utána még tovább tanul.Mivel fogyókúrázik nem eszik nagyon csokit.A túró rudinak nem tud ellenálni,az a kedvence.Imád enni.Kedven színe:Lila,rózsaszín.Kedvenc zene:Rap.Van egy rajz egy sarokban egy széttépett plüssmaci amit meg akart szerezni,de nem tud rajzolni.Megpróbálhatnám.Küldhetnétek valami erről szóló linket.Köszönöm!

Nevelőapukám:Úgy szeretem,mint saját apukámat.Mivel elektromos borotvával vágja a haját elég rövid a haja.55 éves.Anyu és közte 17 év van.Nagyon családcentrikus,jószívű ember.

Nővérem élettársa:27-28 éves.Bádogosként dolgozik.Növeszti a szakállát,amit a nővérem fon be neki.Nem ilyen télapó szakáll nyugi :)Nagyon szereti a nővéremet :)

Nevelőapukámon kívül mindenki dohányzik a családban.Ja és én sem.

Család másik része:

Itt nem szeretnék házilag ajándékot készíteni,méghozzá azért,mert szerintem nem elégednének meg vele!

Apukám:37 éves.Dohányzik,SZereti a parfümöket (mármint a férfit)és szerintem nem elégedne meg vele,ha házilag kapna ajándékot...

Apukám élettársa:31-32 éves.Valami bizsu dologra gondoltam,mi lenne olyan olcsóbb?Nem állok hozzá annyira közel,nem tudok róla több dolgot mondani.

Szeretném megköszönni ha elolvassátok!És linkeket elfogadok.

ui.:Anyukámnak dec.21 születésnapja is,kicsit több linket várok.Mondjuk tortásat is.És személyenként több ajándékot szeretnék.Kb 2 db-ot személyenkét.Mégegyszer köszönöm ha végigolvastad.Szia! 11\L :)



2014. dec. 6. 18:18
 1/6 anonim válasza:

Szia

anyukád:1.csinálj neki egy albumot a boritoja lehetne playboy nyuszi minta kinyomtatod kivágod ráragasztod és irhatnál bele idézeteket meg képket ragaszthatnál bele rólad meg rajzolhatnál 2.egy fehér bögrére irhat nál egy kedves szöveget

Nővéred:nem tok a plüssmaciról de 1.csinálj neki egy dobozt amit feldiszitesz és raksz bele túró rudit 2.hát a nővérednek csak egy jutott eszembe

Nevelőapukádnak: 1.poénzsákot egy kis zsákocskába pici szines lapokra irjál vicceket poénokat .hát hobbija vagy ilyesmivel kapcsolatba ha peddig nem tudsz ird mg mi a hobbija

Nővéred élettársa: 1.csinálj neki dohányzó tálcát amit fel diszitesz 2.kulcstartót a nővéred fényképével 3. Ezt csak viccből rakd bele a nővéredet egy nagy dobozba és mond nki hogy bontsa ki

apukád:egyértelmű vegyél neki partfümöt

apukád élettársa:bármien nyaklánc v. Ékszertartó

remélem segitettem és lé

2014. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző vagyok bocs a végére azt a kartam irni hogy ird meg meg e csináltad v. Hogy mit gondolsz
2014. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyukádnak késízthetnél házilag raffaellot, vagymécsestartót befőttesüvegből. Erre a neten rengeteg ötletet találsz, amit talán otthoni alapanyagokból is el tudnál készíteni. Akár csak egy kis csipkeszalaggal kidíszítve.

[link]

Ha jól tudsz rajzolni, akkor szerintem a tesódnak tökéletes lenne ez a rajz.

Édesszájúaknak esetleg készíthetnél ilyet:

[link]

Apukád élettársának vehetsz egy bizsu fülbevalót, szerintem egy olyan, ami csak egy sima kis fehér vagy törtfehér gyöngy, azt biztosan tetszene neki.

Több ötletet nem tudok most kipréselni magamból, ne haragudj, hátha ezzel is tudtam segíteni.

2014. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Első válaszolónak:

Nagyon szépen köszönöm mégegyszer! Nagyon sok praktikus ötletet kaptam, tetszenek! Majd ha elkészítem őket, írom milyen lett :)

Második válaszolónak:Biztos, hogy ötletet merítek belőle! Vagy hozzárakom! Köszönöm! :)

2014. dec. 7. 01:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:Nevelőapukám hobbija a horgászat :) most más nem jut eszembe de ha igen akkor irom majd :)
2014. dec. 7. 01:52
 6/6 anonim válasza:
A nevelő apukádnak csinálj kapásjelzőt én apukám is horgászik sőt még én is.
2014. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!